Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

UWAGA - FAŁSZYWE PRZESYŁKI od FIRMY EXHIBITORS NETWORK >>

linkedin Autobusy miejskie i turystyczne już w październiku w Targach Kielce!

 

elektryczne autobusy miejskie na targach transexpo Tegoroczna edycja targów autobusowych to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i zza granicy. Zapraszamy do Targów Kielce na XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO od 12 do 14 października 2022 roku.

Poprzednia edycja wystawy pokazała że TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce, stanowiące ważny element na autobusowej mapie Europy. W ciągu trzech targowych dni wydarzenie odwiedziło niemal 4 tysiące branżowych zwiedzających. Na niemal 6 tysiącach metrów kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało 112 wystawców – przywieźli oni do Kielc wiele nie prezentowanych do tej pory publicznie pojazdów, zarówno autobusów miejskich jak i autobusów turystycznych. Spektakularnych premier było w ubiegłym roku aż sześć.

Jak zgodnie podkreślali wystawcy wystawa w 2021 roku całkowicie spełniła biznesowe oczekiwania. Nie dziwi zatem fakt, że potentaci z branży już potwierdzają swój udział w tegorocznej edycji. Obok ciekawej oferty autobusów przegubowych, elektrycznych, turystycznych, nie zabraknie także wyposażenia autobusów czy sprzętu i akcesoriów do naprawy autobusów.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Aktualności
29 lipca 2022
Poznajcie firmę PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy – wystawcę Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego oraz polski autobus wodorowy NesoBus.
22 lipca 2022
Minister Klimatu i Środowiska wspiera Targi TRANSEXPO