Do wydarzenia pozostało...

Na targi zapraszają m.in.:

  transexpo-baner-zostan-wystawca.jpg [39.55 KB]
  transexpo-baner-zostan-zwiedzajacym.jpg [32.20 KB]

 

Autobusy przyjadą do Kielc już w 2024 roku!

transexpo-2022-zdjecie.jpg [152.36 KB] Zmiany w transporcie zbiorowym pędzą  do przodu niczym najnowocześniejszy autobus turystyczny. Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO to najlepsze miejsce w tej części Europy, aby znaleźć rozwiązania dla przyszłości komunikacji. Zapraszamy do Targów Kielce  od 16 do 18 października 2024 roku.

Miniona edycja Targów TRANSEXPO spełniła oczekiwania wystawców – wystawa pełna była spotkań, rozmów, spektakularne premiery pojazdów oklaskiwały tłumy. W ciągu trzech targowych dni wydarzenie odwiedziło niemal 4 tysiące branżowych zwiedzających. Na niemal 8 tysiącach metrów kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało 100 wystawców z 9 krajów.  Wydarzenie pokazało także dobitnie w jakim kierunku rozwija się branża – pojazdy z alternatywnymi napędami były hitem TRANSEXPO 2022. Jak dalej kształtować będzie się autobusowa przyszłość przekonamy się już w październiku 2024 roku w Targach Kielce.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej.

 

Aktualności
27 maja 2024
Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego już w październiku. W kieleckim ośrodku ofertę chińskiego producenta zaprezentuje podczas wydarzenia firma EV Motors.
15 kwietnia 2024
Do Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO pozostało nieco ponad 6 miesięcy. Swój udział w wystawie potwierdziło już ponad 80 firm. Producenci i dystrybutorzy przygotowują premiery, nie zabraknie także innych atrakcji dla zwiedzających. Wydarzenie współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej.
Współorganizator:
Partnerzy:
Partnerzy medialni: