Do wydarzenia pozostało...

transexpo-rejestracja-zwiedzajacych-pl

UWAGA: rejestracja zwiedzających jest możliwa do 11 października do godz. 24.00. 

linkedin Autobusy miejskie i turystyczne już w październiku w Targach Kielce!

autobus miejski volvo na targach transexpo kielce Tegoroczna edycja targów autobusowych to premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i zza granicy. Zapraszamy do Targów Kielce na XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO od 12 do 14 października 2022 roku.

Poprzednia edycja wystawy pokazała że TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce, stanowiące ważny element na autobusowej mapie Europy. W ciągu trzech targowych dni wydarzenie odwiedziło niemal 4 tysiące branżowych zwiedzających. Na niemal 6 tysiącach metrów kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało 112 wystawców – przywieźli oni do Kielc wiele nie prezentowanych do tej pory publicznie pojazdów, zarówno autobusów miejskich jak i autobusów turystycznych. Spektakularnych premier było w ubiegłym roku aż sześć.

Jak zgodnie podkreślali wystawcy wystawa w 2021 roku całkowicie spełniła biznesowe oczekiwania. Nie dziwi zatem fakt, że potentaci z branży już potwierdzają swój udział w tegorocznej edycji. Obok ciekawej oferty autobusów przegubowych, elektrycznych, turystycznych, nie zabraknie także wyposażenia autobusów czy sprzętu i akcesoriów do naprawy autobusów.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Aktualności
30 września 2022
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej współorganizator wystawy, jak zawsze w przededniu Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego organizuje Konferencję Techniczną. Tym razem konferencja będzie miała charakter Komisji Taboru Autobusowego.
30 września 2022
Podczas drugiego dnia XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2022 Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji organizuje konferencję przewozową z elementami warsztatów.
27 września 2022
Jak podkreśla producent, to najefektywniejszy autokar w historii firmy. W Targach Kielce Grupa Wanicki zaprezentuje ten model podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego od 12 do 14 października.
15 września 2022
Branżowi specjaliści nie mogę tego przegapić! Od 12 września można już rejestrować się online na Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego, które odbędą się w Targach Kielce od 12 do 14 października.
23 sierpnia 2022
Minister Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.
29 lipca 2022
Poznajcie firmę PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy – wystawcę Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego oraz polski autobus wodorowy NesoBus.
22 lipca 2022
Minister Klimatu i Środowiska wspiera Targi TRANSEXPO
Patronat honorowy