ENEX-500.jpg
Strefa Youtuberów podczas poprzedniej edycji targów cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

Znani Youtuberzy branży OZE na targach Enex! Powstanie specjalna strefa z transmisjami na żywo i atrakcjami dla widzów

20 grudnia 2023
Najbardziej popularni polscy twórcy z sektora OZE, już od 7 do 8 lutego spotkają się ze swoimi fanami w Strefie Youtubera na targach Enex w Kielcach. Oprócz działalności w serwisie Youtube łączą ich wspólne zainteresowania szeroko pojętą tematyką odnawialnych źródeł energii, elektromobilnością i energooszczędnymi rozwiązaniami.

W ciągu dwóch dni targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym będzie można spotkać takich Youtuberów jak Waldek z kanału "Pompa Ciepła i PV", Sławek z kanału "Panele Fotowoltaiczne", Waldek z „Zeptobox.pl”, Michał z kanału „Na prąd od Polsce”,  Hubert z „Maxiservice DIY”, Maciej „Smart DIY”, Bartek ze „Smart Dom 2.0.”, Piotr „Eko Niezależny”, Tomasz Żyłka, a także wielu innych ekspertów z obszaru OZE. W specjalnej strefie będzie można wysłuchać fascynujących prezentacji, ale także spotkać się osobiście z ulubionymi twórcami. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zadawania pytań, a nawet zdobycia autografów i zrobienia wspólnych zdjęć.

Zapraszamy serdecznie od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce na targi Enex! Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

Dołączcie do nas i odkryjcie świat nowoczesnych technologii razem z najpopularniejszymi Youtuberami z branży OZE!

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.