Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
zet crystal.JPG

Zetor zaprezentuje swoje najlepsze maszyny podczas targów AGROTECH!

26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.

Jak co roku podczas targów AGROTECH firma Zetor przygotuje widowiskową wystawę. 
Premierowo zostanie zaprezentowany ciągnik ZETOR CRYSTAL HD 170. Oprócz tej maszyny firma przedstawi całe portfolio swoich najlepszych maszyn. 
Wśród nich:

zet primo.JPG

ZETOR PRIMO

Kompaktowa kosiarka ciągnikowa ZETOR PRIMO HT 20 oferuje doskonałą zwrotność, stabilność i wydajność przy maksymalnym obciążeniu. Dostępna jest w wersji cabrio z ramą ROPS. Kosiarka ZETOR PRIMO może być stosowana szczególnie w pracach związanych z pielęgnacją trawników.

zet kompakx.JPG [16.68 KB]

ZETOR COMPAX

Ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i uniwersalne traktory dla profesjonalistów. Występują w wersji cabrio lub z kabinami. Można je stosować zwłaszcza w letnich i zimowych pracach konserwacyjnych w gminach, na terenie zewnętrznym w firmach i na terenach sportowych oraz w ogrodnictwie.

zet utilix.JPG [19.59 KB]

ZETOR UTILIX

ZETOR UTILIX to użytkowy ciągnik stworzony przede wszystkim do pracy w firmach komunalnych i ogrodnictwie ale także w mniejszych gospodarstwach rolnych, stajniach, oborach, parkach, ogrodach oraz obiektach sportowych. Ciągnik cechuje doskonała manewrowość z minimalnym promieniem skrętu.

zet hortus.JPG [17.76 KB]

ZETOR HORTUS

ZETOR HORTUS to uniwersalny, kompaktowy ciągnik do pracy na mniejszych gospodarstwach rolnych, parkach, obiektach sportowych i do wielu innych zastosowań.

zet major.JPG [22.19 KB]

ZETOR MAJOR

ZETOR MAJOR to uniwersalny ciągnik rolniczy, przeznaczony do agregacji z maszynami rolniczymi oraz do wykorzystania we wszelkich pracach komunalnych. Traktor został zaprojektowany tak aby spełniał główne założenia marki ZETOR: siłę, wytrzymałość i efektywność. Jest to ulubiony ciągnik polskich rolników, od momentu jego wprowadzenia na rynek jest niekwestionowanym liderem rynku.

zet proxima.JPG [19.83 KB]

ZETOR PROXIMA

Najpopularniejsza linia modelowa Zetor Proxima zdobyła uznanie dzięki uniwersalności, niezawodności i solidnemu wykonaniu. Spełnia wymagania najcięższych prac w rolnictwie, leśnictwie i usługach komunalnych.

zet forterra.JPG [21.65 KB]

ZETOR FORTERRA

Seria Forterra to silniki o mocy od 96 do 147KM które mogą z powodzeniem konkurować z ciągnikami z silnikiem sześciocylindrowym. Odpowiednio dostosowana jest również ciężka i masywna konstrukcja ciągników Forterra. Dzięki bardzo dobrym parametrom momentu obrotowego ciągniki są cenione jako silne maszyny w rozsądnej cenie. Koszty eksploatacji są bezkonkurencyjne.

zet crystal.JPG

I gwiazda tegorocznego stoiska- ZETOR CRYSTAL HD
Nowy ZETOR CRYSTAL HD to najmocniejszy i najlepiej wyposażony traktor w gamie marki ZETOR. Sześciocylindrowy silnik o mocy 171 koni mechanicznych predysponuje go do pracy w średnich i dużych gospodarstwach rolnych, do zastosowania w produkcji roślinnej, do agregacji z różnymi maszynami rolniczymi, jak również do transportu i innych celów.

 

(MZ)

Polecane aktualności
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy