Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
zet crystal.JPG

Zetor zaprezentuje swoje najlepsze maszyny podczas targów AGROTECH!

26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.

Jak co roku podczas targów AGROTECH firma Zetor przygotuje widowiskową wystawę. 
Premierowo zostanie zaprezentowany ciągnik ZETOR CRYSTAL HD 170. Oprócz tej maszyny firma przedstawi całe portfolio swoich najlepszych maszyn. 
Wśród nich:

zet primo.JPG

ZETOR PRIMO

Kompaktowa kosiarka ciągnikowa ZETOR PRIMO HT 20 oferuje doskonałą zwrotność, stabilność i wydajność przy maksymalnym obciążeniu. Dostępna jest w wersji cabrio z ramą ROPS. Kosiarka ZETOR PRIMO może być stosowana szczególnie w pracach związanych z pielęgnacją trawników.

zet kompakx.JPG [16.68 KB]

ZETOR COMPAX

Ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i uniwersalne traktory dla profesjonalistów. Występują w wersji cabrio lub z kabinami. Można je stosować zwłaszcza w letnich i zimowych pracach konserwacyjnych w gminach, na terenie zewnętrznym w firmach i na terenach sportowych oraz w ogrodnictwie.

zet utilix.JPG [19.59 KB]

ZETOR UTILIX

ZETOR UTILIX to użytkowy ciągnik stworzony przede wszystkim do pracy w firmach komunalnych i ogrodnictwie ale także w mniejszych gospodarstwach rolnych, stajniach, oborach, parkach, ogrodach oraz obiektach sportowych. Ciągnik cechuje doskonała manewrowość z minimalnym promieniem skrętu.

zet hortus.JPG [17.76 KB]

ZETOR HORTUS

ZETOR HORTUS to uniwersalny, kompaktowy ciągnik do pracy na mniejszych gospodarstwach rolnych, parkach, obiektach sportowych i do wielu innych zastosowań.

zet major.JPG [22.19 KB]

ZETOR MAJOR

ZETOR MAJOR to uniwersalny ciągnik rolniczy, przeznaczony do agregacji z maszynami rolniczymi oraz do wykorzystania we wszelkich pracach komunalnych. Traktor został zaprojektowany tak aby spełniał główne założenia marki ZETOR: siłę, wytrzymałość i efektywność. Jest to ulubiony ciągnik polskich rolników, od momentu jego wprowadzenia na rynek jest niekwestionowanym liderem rynku.

zet proxima.JPG [19.83 KB]

ZETOR PROXIMA

Najpopularniejsza linia modelowa Zetor Proxima zdobyła uznanie dzięki uniwersalności, niezawodności i solidnemu wykonaniu. Spełnia wymagania najcięższych prac w rolnictwie, leśnictwie i usługach komunalnych.

zet forterra.JPG [21.65 KB]

ZETOR FORTERRA

Seria Forterra to silniki o mocy od 96 do 147KM które mogą z powodzeniem konkurować z ciągnikami z silnikiem sześciocylindrowym. Odpowiednio dostosowana jest również ciężka i masywna konstrukcja ciągników Forterra. Dzięki bardzo dobrym parametrom momentu obrotowego ciągniki są cenione jako silne maszyny w rozsądnej cenie. Koszty eksploatacji są bezkonkurencyjne.

zet crystal.JPG

I gwiazda tegorocznego stoiska- ZETOR CRYSTAL HD
Nowy ZETOR CRYSTAL HD to najmocniejszy i najlepiej wyposażony traktor w gamie marki ZETOR. Sześciocylindrowy silnik o mocy 171 koni mechanicznych predysponuje go do pracy w średnich i dużych gospodarstwach rolnych, do zastosowania w produkcji roślinnej, do agregacji z różnymi maszynami rolniczymi, jak również do transportu i innych celów.

 

(MZ)

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy