AFTER-PARTY-1.jpg

Zespół AFTER PARTY zagra podczas Dach Forum 2023

28 października 2022
Specjalnie dla uczestników targów Dach Forum i ich rodzin, którzy pojawią się w Kielcach 14 i 15 stycznia 2023 roku, przygotowaliśmy nie lada atrakcję. Pierwszego dnia, podczas uroczystego bankietu, zagra dla Was zespół After Party! Zabierzcie ze sobą żonę lub partnerkę i wspólnie weźcie udział w pełnym emocji wieczorze i największym spotkaniu branży pokryć dachowych w Polsce!

Zespół AFTER PARTY w ciągu trzech lat wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Olbrzymim sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy, gdzie za piosenkę „Tylko ona jedyna” otrzymał statuetkę HIT LATA 2013 w głosowaniu widzów POLO TV. Zespół AFTER PARTY koncertował m.in. w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie i USA. W  styczniu 2017 roku zespół otrzymał Diamentową Płytę za utwór „Ona lubi pomarańcze” oraz Srebrny Przycisk Play. Na swoim koncie mają również Złote oraz Platynowe Płyty.

Na swoich koncertach gwarantują udaną zabawę, emocje, pokazy taneczne, a publiczność chętnie przyłącza się wspólnej zabawy za sprawą wielu znanych piosenek, które znajdują się w repertuarze zespołu.

Sponsorami koncertu są Targi Kielce i Akademia Ciesielstwa, właściciel kalkulatora ciesielskiego – prostego narzędzia do obliczeń.

AFTER-PARTY-2.png [1.28 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!