JAN06820.JPG

80 wystawców z 7 krajów i tłumy gości. Targi Dach Forum oficjalnie otwarte

14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.

Dach Forum oficjalnie otwarte

- Poprzednia edycja Dach Forum była znakomita: stoiska 45 wystawców zajęły 2 hale, a frekwencja była wysoka. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych recenzji. Tegoroczna edycja to 80 wystawców z 7 krajów - Polski, Francji, Czech, Niemiec, Austrii, Norwegii, Węgier. Ponadto w ramach Dach Forum odbędą się liczne wykłady, warsztaty oraz konkurs Dach Masters – współorganizowany przez Akademię Ciesielstwa, w którym pula nagród to 100 tysięcy złotych – wyliczał podczas otwarcia imprezy prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń, dodając: - Przez weekend Kielce będą stolicą polskiego dekarstwa.

Targi Dach Forum to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą firm. To również szansa na zintegrowanie branży.

- Celem Dach Forum jest również zjednoczenie środowiska. Z tego względu podczas ubiegłorocznej edycji targów założyliśmy Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i  Cieśli – można do niego dołączyć podczas Forum – mówił Michał Sadko, prezes Akademii Ciesielstwa.

Bogaty program imprezy

Dla gości Dach Forum Targi Kielce przygotowały liczne atrakcje. Nie zabraknie wykładów – głos zabierze aż 18 prelegentów, praktycznych warsztatów i pokazów rzemiosła. Wystawę odwiedzi też Mariusz Pudzianowski, zawodnik MMA a zarazem ambasador marki Pruszyński, czyli Złotego Sponsora targów.

Dla dzieci i towarzyszek uczestników Forum – które w targach biorą udział bezpłatnie – przygotowano specjalne strefy piękna i zabawy. W ramach strefy piękna panie skorzystają z usług salonu piękności, który zaprezentuje pokazy pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków firmy Mary Kay i zaoferuje możliwość odbycia konsultacji kosmetycznych czy skorzystania z darmowego makijażu. Natomiast najmłodsi mogą cieszyć się dmuchańcami i strefą gier z VR – dziećmi zaopiekują się animatorzy.

Targi Dach Forum trwać będą w weekend 14-15 stycznia.

 

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!
12 stycznia 2023
Firma „Dachy Bawarii” to Generalny Partner na rynku polskim Bawarskich Cegielni Bogen, które wchodzą w skład koncernu Wienerberger – Koramic Niemcy oraz Generalny Partner na rynku polskim hiszpańskiego producenta kamienia naturalnego firmy Cupa Pizarras.