pudzian-blachy-pruszynski4.jpg

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny odwiedzi targi Dach Forum!

12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!

Zawodnik MMA spotka się z kibicami, których nie brakuje wśród przedstawicieli branży pokryć dachowych. Gwiazda polskich sportów walki po raz kolejny znajdzie chwilę, by porozmawiać, rozdać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami Dach Forum. Ubiegłoroczna wizyta byłego strongmana na stoisku firmy Blachy Pruszyński przyciągnęła tłumy kibiców i sympatyków pochodzącego z Białej Rawskiej zawodnika.

Styczniowe wydarzenie to największe spotkanie branży pokryć dachowych w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dekarzy, blacharzy i cieśli, grupa Pruszyński przygotowała specjalną strefę rozrywki, tak, aby na weekend 14-15 stycznia 2023 roku mogli przyjechać do Kielc z całą rodziną. Na najmłodsze pokolenie, być może przyszłych dekarzy, czekać będzie strefa malucha z animatorami i malowaniem buziek. Nieco starsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach i skorzystać z przygotowanych dmuchańców. W strefie warsztatowej czekać będą lalki motanki, gniotki, string art. i slimy. Dla tych, którzy zechcą przenieść się do świata wirtualnego przygotowano Game Zone, w której dostępne będą symulatory, komputery Atari, Arcade oraz gogle VR.

Dach Forum to wydarzenie skierowane głównie do Panów, ale swoje miejsce znajdą także Panie, które pojawią się w Targach Kielce ze swoimi mężami i partnerami. Dla nich firma Pruszyński przygotowała Salon Piękności, a w nim pokazy pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków Mary Kay, konsultacje kosmetyczne i darmowe makijaże.

Cały czas możecie dołączyć do wydarzenia. Bilety na weekendowe targi dostępne są online do piątku 13 stycznia do godziny 13:00 oraz w kasach w dniu imprezy. Udział w targach Dach Forum to gwarancja fachowej wiedzy, interesujących wykładów ekspertów, praktycznych warsztatów i pokazów rzemiosła. W drugiej edycji targów Dach Forum udział weźmie 18 znakomitych prelegentów, którzy podejmą tematy związane z dekarstwem, blacharstwem i ciesielstwem.

Zapraszamy już 14-15 stycznia do Targów Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Firma „Dachy Bawarii” to Generalny Partner na rynku polskim Bawarskich Cegielni Bogen, które wchodzą w skład koncernu Wienerberger – Koramic Niemcy oraz Generalny Partner na rynku polskim hiszpańskiego producenta kamienia naturalnego firmy Cupa Pizarras.