119796422-3339042482883906-961180995446292282-o.jpg
Firma specjalizująca się w usługach wiertniczych wystawcą targów Enex.

Zakład Usług Studziennych - studnie.biz na targach Enex! To lider w zakresie różnego rodzaju odwiertów pod pompy ciepła

26 października 2023
Ponad 55 lat doświadczenia w usługach wiertniczych i ponad 3 tys. wykonanych realizacji za pomocą najnowocześniejszej techniki wiertniczej – to cechy charakteryzujące Zakład Usług Studziennych, którego szeroki zakres prac zostanie zaprezentowany od 7 do 8 lutego 2024 roku podczas targów Enex.

Zakład Usług Studziennych studnie.biz założony w 1968 r. specjalizuje się w wykonaniu studni głębinowych, piezometrów oraz otworów wiertniczych po pionowe gruntowe wymienniki ciepła. Odwierty wykonywane są w różnych technologiach w zależności od warunków geologicznych. Nowoczesne urządzenia umożliwiają pracę zarówno w gruntach piaszczystych, gliniastych jak i skalistych.

Różnorodna oferta usług wiertniczych, a także realizacje wykonywane za pomocą materiałów chroniących środowisko zostaną zaprezentowane przez Zakład Usług Studziennych podczas 26. edycji targów EnexMiędzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

Projekt-bez-nazwy-2.png [86.42 KB]

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.