Produkt-Pielgrzymka-do-Ziemi-Swietej-zalacznik-nr-6.JPG
Konsorcjum Trade & Travel na Targach Sacroexpo.

Z Sacroexpo na pielgrzymkę

29 kwietnia 2022
Konsorcjum.pl Trade & Travel Company od ponad 30 lat zajmuje się organizacją Pielgrzymek po całym świecie. Z ofertą biura podróży będzie można zapoznać się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.

Konsorcjum.pl – Trade & Travel Company to czołowy organizator pielgrzymek – firma z doświadczeniem, która spełnia marzenia o wyjątkowych podróżach. Główną domeną firmy Trade & Travel Company jest organizacja nie tylko wakacyjnych wyjazdów zagranicznych w formie turystycznej, ale również pielgrzymek, którymi mogą być zainteresowani uczestnicy targów poświęconych branży sakralnej. Konsorcjum oferuje pielgrzymki po całej Europie (Polska, Portugalia z Hiszpanią, Malta, Francja, Medjugorie, Włochy, Grecja i inne), Ziemi Świętej, Meksyku, Brazylii, Argentynie, Gruzji i Armenii, Libanie i innych krajach.

Zapraszamy na stoisko Trade & Travel już od 6 do 8 czerwca 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.