Wh2q6188-20190611-TargiKielce-SacroExpo.jpg
Wystawa pełna sztuki - targi SACROEXPO

Wystawa pełna sztuki!

10 lipca 2020
Już ponad 120 firm zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji targów SACROEXPO. Szeroka oferta produktów sakralnych, niezwykła atmosfera i religijno-duchowy charakter spotkania, to kilka z elementów, które czynią święto branży sakralnej w Targach Kielce wyjątkowym.

Zakres branżowy Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbędzie się od 28 do 30 września 2020 roku jest bardzo szeroki. W jednym miejscu, w jednym czasie spotyka się cała branża sakralna, w tym przedstawiciele sektora architektonicznego oraz organów administracyjnych, projektanci szat i odzieży liturgicznych, zarządcy cmentarzy, twórcy sztuki sakralnej oraz przedstawiciele związków i stowarzyszeń wyznaniowych.

Swój udział w tegorocznej edycji wystawy SACROEXPO zapowiedziało ponad 120 firm. Wśród nich znajdują się m.in. największy polski producent szat liturgicznych - ALBA, jedna z największych firm oferujących usługi haftu komputerowego w Europie – HAFTINA, firma TAT Electronic produkująca wysokiej jakości sprzęt elektroakustyczny, 3K PROJEKT – zajmująca się projektowaniem, wykonywaniem i montażem witraży sakralnych oraz stolarki w obiektach kościelnych na arenie międzynarodowej, a także piekarnia CHARISTIA, oferująca wyjątkową recepturę wypieku opłatków. W targach SACROEXPO uczestniczą również przedstawiciele branżowych wydawnictw, serwisów informacyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń religijnych.

Wśród szerokiej oferty produktów zaprezentowanych podczas wystawy SACROEXPO pojawią się niepowtarzalne wyroby artystyczne m.in. tradycyjne i nowoczesne projekty witrażowe, wyjątkowe świece na każdą okazję, wysokiej jakości szaty liturgiczne, ręcznie zdobione szkło i kryształy oraz precyzyjnie dopracowane wyroby zakładów stolarskich i brązowniczych.

Podczas spotkania sztuki sakralnej nie zabraknie prezentacji nowoczesnych technologii:  systemów automatyki obiektów sakralnych, produktów z zakresu elektrotermii oraz sprzętu elektroakustycznego. Wydarzenie dopełni wyjątkowa oferta wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych.

Organizatorzy targów SACROEXPO wprowadzili narzędzie – pasaż handlowy sacroexpo.online, gdzie Wystawcy również mogą prezentować swoje produkty. W serwisie znajduje się szeroki asortyment wysokiej jakości dewocjonaliów, symbolów wiary i innych produktów kultu religijnego w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na 21. edycję  Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 maja 2020
Henryk Jagodziński – kapłan pochodzący z parafii Małogoszcz, został mianowany przez papieża Franciszka Nuncjuszem Apostolskim w Ghanie i arcybiskupem tytularnym Limosano. To pierwsze tego typu wyróżnienie w diecezji kieleckiej.
10 czerwca 2020
Tegoroczne święto Bożego Ciała jest wyjątkowe, ponieważ towarzyszy mu bardzo długa historia oraz okrągły jubileusz w Polsce. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Kościół katolicki obchodzi w czwartek, jedenastego dnia po Zesłaniu Ducha Świętego.
06 lipca 2020
We wrześniu 2012 roku laureatem medalu Per Artem ad Deum został Ennio Morricone - światowej sławy kompozytor, twórca genialnej muzyki filmowej oraz dyrygent. Odejście takiej legendy to wielka strata dla całego świata muzyki.
07 lipca 2020
Intuicyjny panel administracyjny, szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach oraz najświeższe aktualności branżowe, to tylko kilka z zalet nowo powstałego pasażu handlowego sacroexpo.online.
07 lipca 2020
Kryzys związany z pandemią koronawirusa dotknął również Piekarni Charistia, która musiała podejmować niezbędne działania, aby przetrwać na rynku. Pomimo trudnej sytuacji, nie tylko nie zaprzestali działalności, ale nawet wprowadzili nowości, które zaprezentują podczas targów SACROEXPO.
10 lipca 2020
Mleczne cukierki z miękkim, ciągliwym nadzieniem. W taki sposób można określić jedne z najbardziej popularnych i lubianych słodyczy - krówki. Podczas 21. edycji targów SACROEXPO, jak co roku będą obecne Boże Krówki.
31 lipca 2020
W tegorocznej edycji targów SACROEXPO swój udział zadeklarowało wiele firm z różnorodną ofertą produktów sakralnych. Podczas wystawy nie zabraknie również tak ważnej instytucji jaką jest Prima Porta.
05 sierpnia 2020
Najwyższej jakości świece parafinowe, klosze w kilku kolorach oraz innowacyjny bezsadzowy system – te i wiele innych produktów zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy