Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Wh2q6188-20190611-TargiKielce-SacroExpo.jpg
Wystawa pełna sztuki - targi SACROEXPO

Wystawa pełna sztuki!

10 lipca 2020
Już ponad 120 firm zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji targów SACROEXPO. Szeroka oferta produktów sakralnych, niezwykła atmosfera i religijno-duchowy charakter spotkania, to kilka z elementów, które czynią święto branży sakralnej w Targach Kielce wyjątkowym.

Zakres branżowy Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbędzie się od 28 do 30 września 2020 roku jest bardzo szeroki. W jednym miejscu, w jednym czasie spotyka się cała branża sakralna, w tym przedstawiciele sektora architektonicznego oraz organów administracyjnych, projektanci szat i odzieży liturgicznych, zarządcy cmentarzy, twórcy sztuki sakralnej oraz przedstawiciele związków i stowarzyszeń wyznaniowych.

Swój udział w tegorocznej edycji wystawy SACROEXPO zapowiedziało ponad 120 firm. Wśród nich znajdują się m.in. największy polski producent szat liturgicznych - ALBA, jedna z największych firm oferujących usługi haftu komputerowego w Europie – HAFTINA, firma TAT Electronic produkująca wysokiej jakości sprzęt elektroakustyczny, 3K PROJEKT – zajmująca się projektowaniem, wykonywaniem i montażem witraży sakralnych oraz stolarki w obiektach kościelnych na arenie międzynarodowej, a także piekarnia CHARISTIA, oferująca wyjątkową recepturę wypieku opłatków. W targach SACROEXPO uczestniczą również przedstawiciele branżowych wydawnictw, serwisów informacyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń religijnych.

Wśród szerokiej oferty produktów zaprezentowanych podczas wystawy SACROEXPO pojawią się niepowtarzalne wyroby artystyczne m.in. tradycyjne i nowoczesne projekty witrażowe, wyjątkowe świece na każdą okazję, wysokiej jakości szaty liturgiczne, ręcznie zdobione szkło i kryształy oraz precyzyjnie dopracowane wyroby zakładów stolarskich i brązowniczych.

Podczas spotkania sztuki sakralnej nie zabraknie prezentacji nowoczesnych technologii:  systemów automatyki obiektów sakralnych, produktów z zakresu elektrotermii oraz sprzętu elektroakustycznego. Wydarzenie dopełni wyjątkowa oferta wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych.

Organizatorzy targów SACROEXPO wprowadzili narzędzie – pasaż handlowy sacroexpo.online, gdzie Wystawcy również mogą prezentować swoje produkty. W serwisie znajduje się szeroki asortyment wysokiej jakości dewocjonaliów, symbolów wiary i innych produktów kultu religijnego w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na 21. edycję  Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy