Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
LT15CLASSIC WIDE 2.jpg

Wood-Mizer na targach LAS-EXPO w Kielcach

11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

Uczestnictwo w targach to dla Wood-Mizer corocznie dobra okazja do zaprezentowania nowości w ofercie. Dla odwiedzających targi to możliwość zobaczenia maszyn podczas pracy, rozmowy ze specjalistami w zakresie ich obsługi i konserwacji oraz skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych. 
LX50.jpg [7.92 MB]

Podczas tegorocznych targów LAS-EXPO w Kielcach zaprezentujemy między innymi:
trak LT20 z systemem hydrauliki, na który w związku z obchodami 30-lecia działalności firmy Wood-Mizer w Europie została przewidziana całoroczna promocja oraz obrzynarkę do desek EG300. Na stoisku o powierzchni blisko 250 m2 przedstawione zostaną nowości z oferty, które dopiero niedawno miały swoje premiery w różnych rejonach świata.  LOGO 30 on white rgb-01.png [168.42 KB]

Trak LT70WIDE HEAVY DUTY – nowość w ofercie, zaprojektowany został w taki sposób, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych zakładów przerobu drewna o dużej skali produkcji. Podobnie jak w innych urządzeniach marki Wood-Mizer, zastosowano w nim brzeszczoty wąskotaśmowe, które zapewniają większy zysk z każdej przecieranej kłody. Szersza, niż standardowo dostępna głowica umożliwia cięcie kłód o większej średnicy oraz szerszych desek. Trak LT70WIDE HEAVY DUTY wyposażony jest w wytrzymałe, bardziej masywne, niż standardowo dostępne łoże z dociskiem centralnym, dwiema rolkami poziomowania, dwoma dwukierunkowymi obracakami łańcuchowymi i trzema podwójnymi oporami bocznymi dostępnymi w standardzie.

Przedstawimy także maszynę LT15CLASSIC WIDE, która jest nową wersją znanego już dobrze traka LT15, umożliwiającą przecieranie szerokich kłód o maksymalnej średnicy 90 cm (to aż o 28% więcej od wersji podstawowej) i produkować deski o szerokości do 83 cm. Dzięki zachowaniu sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań technicznych zarówno w głowicy jak i w łożu, trak LT15 CLASSIC WIDE zyskuje dodatkową zaletę, która umożliwia nawet niewielkim zakładom obróbkę dużych kłód. W celu zwiększenia produktywności traka można dodatkowo wyposażyć w korowarkę, w pełni elektryczne sterowanie głowicą oraz inne akcesoria.

 

LX50 – to najbardziej przystępny cenowo trak Wood-Mizer. Cięcie przy użyciu LX50 jest niezwykle proste. Manualny załadunek i docisk kłody, regulacja położenia i naciągu brzeszczotu oraz ręczny system posuwu za pomocą korby czynią go naprawdę łatwym w obsłudze. Trak LX50 pakowany jest na jednej palecie, aby zmniejszyć koszty transportu. Korzystając z prostych instrukcji graficznych i wideo każdy jest w stanie złożyć maszynę i zacząć cięcie drewna.

 

Nowością na stoisku będzie także dwugłowicowa rozrzynarka pozioma HR250 – ekonomiczna maszyna, która umożliwia sprawne cięcie kantówek na dwie lub trzy deski w jednym przejściu. Rozrzynarka zaprojektowana została do wysokowydajnej produkcji tarcicy i desek paletowych. Zamontowane dwa poziome brzeszczoty taśmowe w jednej kompaktowej głowicy, napędzane są dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 15 kW każdy. HR250 ma solidną i wytrzymałą konstrukcję. Jej prosta budowa i szybkość montażu w miejscu pracy zapewnia elastyczność maszyny w dowolnej konfiguracji linii produkcyjnej.

Czas targów LAS-EXPO będzie także doskonałą okazją do zapoznania się z najmłodszą linią produktów Wood-Mizer – urządzeniami do wtórnej obróbki drewna. Są to urządzenia produkowane w Szwecji od 1980 roku, obecnie pod marką Wood-Mizer. Na stoisku targowym w Kielcach zaprezentujemy najbardziej wydajną czterostronną strugarko-frezarkę – MP360, która pozwala jednocześnie z każdej strony obrabiać materiał o szerokości do 350 mm i wysokości do 160 mm. 

LX50.jpg [7.92 MB] wm_orange_cmyk.png [30.14 KB]

LOGO 30 on white rgb-01.png [168.42 KB] LT20.png [13.63 MB]

Polecane aktualności
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy