fb-wFirma-dla-BR-zlotym-sponsorem-MKBR2023-1.jpg

wFirma Oprogramowanie dla Biur Rachunkowych Złotym Sponsorem podczas IV edycji MKBR 2023

03 kwietnia 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych

Oprogramowanie zawiera:

✔️ księgowość (KPiR, ryczałt, księgi rachunkowe)

✔️ kadry, płace i ubezpieczenia ZUS

✔️ OCR bez limitu z wstępnym księgowaniem

✔️ funkcje wspomagające zarządzanie biurem

✔️ narzędzia umożliwiające kontakt z klientem online

 

Tworzony przez księgowych dla księgowych!

 

Poznaj system wFirma dla Biur Rachunkowych i skorzystaj z darmowego okresu testowego dla Ciebie i 10 klientów biura przez 12 miesięcy ➡️ https://wfirma.pl/oprogramowanie-dla-biur-rachunkowych-online

(ŁK)

Polecane aktualności
08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.