Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
24799674-111353109652555-3126408873828964321-o.jpg

Weź udział w branżowym szkoleniu

19 sierpnia 2020
Iście rowerowe wydarzenie w Targach Kielce – Kielce Bike-Expo odbędzie się już w październiku. Oprócz licznych prezentacji i testów odbędą się także szkolenia i konferencje. Aby poznać najnowsze technologie związane ze wspomaganiem rowerów elektrycznych warto wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez Veloprofit

Veloprofit, w fantastycznych nastrojach pod koniec udanego sezonu sprzedażowego zaprasza na 12 już szkolenie w ramach cyklu prelekcji poświęconych systemom wspomagania rowerów elektrycznych.

W trakcie szkolenia, podczas wydarzenia Kielce Bike-Expo, prowadzący mówić będą o diagnostyce baterii, co jest zupełną nowością na rynku. Odbędzie się również porównanie najpopularniejszych centralnych systemów wspomagania Bosch, Shimano, Brose, Bafang, Yamaha i Dapu. Szkoleniowcy przeprowadzą również uczestników przez proces uzyskania certyfikatu Bosch oraz ukażą, w jaki sposób zostać ich dealerem.

Ponadto w nowej formule znajdą się elementy warsztatowe takie jak między innymi:

- wymiana łożysk i kół zębatych w silnikach Bosch,

- wymiana paska zębatego w silniku Brose,

- wymiana łożysk w silnikach Yamaha,

- konwersja roweru na rower elektryczny,

- stan prawny i normy związane z rowerami elektrycznymi.

Na dwudniowe szkolenie (1-2 sierpnia, godz. 11:00-16:00) Veloprofit zaprasza z własnym laptopem. Szczegółowa agenda szkolenia już wkrótce.

Szkolenie kończy się uzyskaniem imiennego certyfikatu.

Opłata za szkolenie wynosi 820 zł netto wraz z cateringiem.

Aby zarezerwować miejsce prosimy o kontakt pod adresem: szkolenia@veloprofit.com tel. 32 724 2017

Opłaty za szkolenie prosimy kierować na konto:

Veloprofit

PKO BP 66 1020 2472 0000 6102 0553 1555

W tytule wpłaty proszę podać państwa NIP oraz wpisać SZKOLENIE KIELCE

(AO)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy