Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
webinarium-Rowery-Elektryczne-aktualnosc690x460px2.png

Elektryzujące webinarium rowerowe w Targach Kielce

14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.

Rowery elektryczne w ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze na całym świecie. Jak podaje smartride.pl, odsetek posiadaczy i potencjalnych posiadaczy e-rowerów w Polsce jest dość wysoki i wynosi ok. 30 proc. Sporo osób planuje również wypróbować tego typu urządzenie. Nic więc dziwnego, że producenci prześcigają się w technologiach, które umożliwiają użytkownikom dynamiczną jazdę oraz możliwie najlepsze wyniki jeżeli chodzi o wydajność baterii i zasięgi. Bez wątpienia te nowoczesne urządzenia to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą komfortowo odkrywać nowe miejsca.

Warto jednak przed zakupem elektrycznego roweru zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które poruszone zostaną na łamach przygotowywanego przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe webinarium. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. takie kwestie jak moduł napędowy, gdzie uwzględniony zostanie również poziom hałasu podczas jazdy. Z pewnością przekazane informacje dostarczą niezbędnej wiedzy wszystkim tym, którzy planują zakupić taki rower.

webinariumRoweryElektryczne-FB-1200x1200px2.png [509.09 KB]

Spotkanie będzie dostępne na platformie ZOOM. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zarejestrowani otrzymają przed wydarzeniem bezpłatny link do transmisji. 

(AO)

Polecane aktualności
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
04 listopada 2020
Single tracki to coraz popularniejsze w rożnych regionach, jednokierunkowe szlaki rowerowe. Trasy zostały stworzone w taki sposób, aby wszyscy bez względu na wiek i umiejętności mogli z nich skorzystać
26 października 2020
Wirtualna odsłona Kielce Bike-Expo przyciąga coraz większą ilość przedstawicieli branży rowerowej. Wydarzenie adresowane jest zarówno do producentów, hurtowni, dystrybutorów, sklepów czy serwisów
26 października 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo online będzie można zapoznać się z ofertą miejscowości, których walory sprzyjają rozwojowi turystyki rowerowej
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy