bike-expo-webinaria-rowery-elektryczne

 

Rowery elektryczne w ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze na całym świecie. Producenci prześcigają się w technologiach, które umożliwiają użytkownikom dynamiczną jazdę oraz możliwie najlepsze wyniki jeżeli chodzi o wydajność baterii i zasięgi. Bez wątpienia te nowoczesne urządzenia to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą łatwiej i bardziej komfortowo odkrywać nowe miejsca. Postaramy się obalić mity na temat rowerów elektrycznych i ich użytkowania.

Warto jednak przed zakupem roweru elektrycznego zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które poruszone zostaną na łamach przygotowywanego przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe webinarium. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. takie kwestie jak rodzaje napędów/silników. Z pewnością przekazane informacje dostarczą niezbędnej wiedzy wszystkim tym, którzy planują zakupić taki rower.

Podczas webinarium będą poruszane następujące tematy:

  • Definicja i zapisy legislacyjne dotyczące rowerów elektrycznych w polskim prawodawstwie
  • Rodzaje silników (napęd przedni, napęd centralny, napęd tylny oraz napęd z konwersji)

 


 

Szanowni Państwo,

Rejestracja na webinarium "Rowery elektryczne - jak działają różne rodzaje silników" została zakończona 21 kwietnia o północy. Uczestnicy, którzy nie zarejestrowali się wcześniej nadal mogą uczestniczyć w transmisji na Facebookowym profilu targów Kielce Bike- Expo :

https://pl-pl.facebook.com/KielceBikeExpo

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa Kielce Bike- Expo