FBwebinariumRowerTransportMiejski690x460px-Obszar-roboczy-1-kopia-6.jpg

Rowerowe webinarium w Targach Kielce

21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.

Coraz częściej rowery elektryczne wybierane są jako nowoczesna alternatywa dla rowerów tradycyjnych. Dają dużo większe możliwości jeżeli chodzi przede wszystkim o pokonywanie odległości. Stają się więc nieodłącznym elementem podczas bliższych i dalszych podróży. Równie często stawią doskonały środek codziennego transportu.

O możliwościach elektrycznych rowerów i ich użytkowaniu będą rozmawiali eksperci podczas wrbinaru, który odbędzie się 28 maja o 11:00 za pośrednictwem platformy ZOOM. Prelegentami będą:

  • Poseł Franciszek Sterczewski (Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Do Spraw Transportu Rowerowego) -  „Obecna legislacja dotycząca e-rowerów,  działania popularyzujące rowery elektryczne”.
  • Cezary Grochowski (Prezes Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej) – „Polityka rowerowa w miastach. Edukacja rowerowa. Bezpieczeństwo”.
  • Krzysztof Gubański (Zielone Mazowsze, Instytut Rozwoju Miast i Regionów, Blog „Jeden Samochód Mniej”) – „Rowery elektryczne
    w Polsce - Gdzie jesteśmy dokąd zmierzamy?”
  • Rafał Glazik (Sekretarz Generalny Polskiej Unii Mobilności Aktywnej) - „Europa stawia na rowery elektryczne”.
  • Dorota Gajda – Kutowińska (Referat Zrównoważonej Mobilności - Urząd Miasta w Gdyni) - „Mobilność wśród pracowników Urzędu Miasta Gdynia – Jak rowery elektryczne ułatwiają nam pracę” FBwebinariumRowerETransportMiejski1200x1200px-2-3.jpg [499.51 KB]

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wcześniej wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem formularza.

(AO)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
04 listopada 2020
Single tracki to coraz popularniejsze w rożnych regionach, jednokierunkowe szlaki rowerowe. Trasy zostały stworzone w taki sposób, aby wszyscy bez względu na wiek i umiejętności mogli z nich skorzystać