KBE-webinar-ROWER-640x800.png

Webinaria tematyczne podczas Kielce Bike-Expo Online

19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.

W najbliższy weekend, od 21 do 22 odbędą się targi Kielce Bike-Expo Online. Oprócz zapoznania się z ofertą przedstawicieli firm – producentów i dystrybutorów, będzie można wziąć również udział w tematycznych spotkaniach.

Na uczestników w trakcie przedsięwzięcia czekają ciekawe webinary branżowe - „Bezpieczna podróż jednośladem”, „Rower jako narzędzie realizacji przemieszczeń i forma rekreacji w mieście”, „Trening i odżywianie. Na co zwrócić uwagę w przygotowaniach do sezonu?” oraz „Przygotowania do amatorskiego ścigania”. Podczas pierwszego z nich, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach poruszą zagadnienia związane z odpowiednim przygotowaniem do udziału w egzaminie na kartę rowerową, a także zaprezentują prawidłowe postawy kierowców jednośladów. Drugi webinar to duża dawka wiedzy na temat planowania krótszych i dłuższych wycieczek rowerowych oraz informacje dotyczące użytkowania rowerów, jako proekologicznego środka transportu. Trzecia propozycja to merytoryczne wskazówki dotyczące tego, jak powinien wyglądać dobrze zorganizowany trening, i jak się odżywiać w czasie przygotowań do sezonu. Nie zabraknie też informacji o tym, jak rozpocząć swoją przygodę ze sportami rowerowymi.

KBE-webinar-Rowerzysta-w-swietle-przepisow-640x800-godz.jpg [575.82 KB]

KBE-webinar-ROWER-640x800.png [935.35 KB]

KBE-webinar-Trening-640x800-godz.png [555.57 KB]

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wcześniej się zarejestrować.

https://www.targikielce.pl/kielce-bike-expo/o-wydarzeniu/rejestracja-zwiedzajacych-online

(AO)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
04 listopada 2020
Single tracki to coraz popularniejsze w rożnych regionach, jednokierunkowe szlaki rowerowe. Trasy zostały stworzone w taki sposób, aby wszyscy bez względu na wiek i umiejętności mogli z nich skorzystać