Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

KIELCE BIKE-EXPO (29.09-1.10.2022)

XII Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

rowery na targach BIKE-EXPO

Elektromobilność z głową - Kielce BIKE-EXPO 2022

Rowery elektryczne i te napędzane siłą mięśni oraz wszystko, co wiąże się z nowoczesną branżą rowerową. Tak zapowiada się najnowsza edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2022 w Targach Kielce.

Zmiana podejścia społeczeństwa do transportu publicznego oraz rozwój technologii w krytyczny sposób wpłynęły na branżę rowerową. Do tego stopnia, że obecnie udział rowerów elektrycznych w rynku rowerowym w Polsce wynosi już ok. 5%, a eksperci przewidują, że do 2026 roku e-rowery mogą stanowić nawet 30% rynku.

W odpowiedzi na ten ważny krok w światowej komunikacji oraz na potrzeby firm działających w branży rowerowe Targi Kielce postanowiły przy najbliższej, XI edycji Kielce BIKE-EXPO skupić szczególną uwagę właśnie na rowerach elektrycznych. Jednak nie samym prądem człowiek żyje, dlatego organizatorzy nie zapominają także o wciąż prężnym rynku rowerów „tradycyjnych”.

Na XI Kielce BIKE-EXPO będzie można zobaczyć rowery każdego typu i przeznaczenia, od prototypów wyznaczających trendy, aż po budżetowe propozycje dla osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu swojej przygody z rowerami. Jak co roku, podczas BIKE-EXPO odbędą się spotkania oraz konferencje poświęcone szeroko zakrojonej elektromobilności i branży rowerowej.

29.09-1.10.2022
    29.09-1.10.2022