KIELCE BIKE-EXPO (29.09-1.10.2022)

XI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

bike-expo targi rowerowe w kielcach Rowerowe święto w Targach Kielce - Kielce BIKE-EXPO 2022

Rowery elektryczne i tradycyjne, przemysł cargo i logistyka ostatniej mili oraz firmy z całego świata - tak zapowiada się tegoroczna, nowa odsłona znanej edycji Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2022 w Targach Kielce.

Nieustannie rosnąca popularność i tak już bardzo popularnych rowerów ciągnie w górę całą branżę. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne firmy oferujące nie tylko sprzęt, ale też nowe rozwiązania technologiczne i biznesowe, popychając rowery w kierunku wiodącej formy transportu w Europie i na świecie. Trend ten odczuwalny jest także w Polsce. Wszystkie te czynniki sprawiają, że idea targów poświęconych branży rowerowej jest teraz tym bardziej potrzebna i oczekiwana.

Targi Kielce, wychodząc naprzeciw potrzebom branży rowerowej i miłośników dwóch kółek, po raz jedenasty organizują Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO w nowej, odświeżonej formule. Premiery rowerowe, trendy, najnowsze technologie zarówno w wydaniu klasycznym, jak i w sferze elektromobilności prezentowane będą w ciągu trzech dni wydarzenia.

Merytoryczne spotkania, strefy testów, szkolenia, warsztaty i pokazy, umożliwiają prezentację najnowszych produktów oraz usług wyselekcjonowanej grupie odbiorców, ale stanowią również platformę wymiany informacji, doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych.

BIKE-EXPO to doskonałe miejsce dla startujących przedsiębiorstw na zaistnienie w branży, a dla doświadczonych potentatów na zaakcentowaniu swojej obecności oraz ugruntowanie pozycji na rynku.

Czekamy na was od 29 września do 1 października 2022 w Targach Kielce!

Aktualności
06 czerwca 2022
Podczas tegorocznych targów KIELCE BIKE-EXPO będzie można na własnej skórze przekonać się, o co tak naprawdę chodzi z tymi elektrycznymi jednośladami.
25 maja 2022
Badania konsumenckie, artykuły, webinar, działania w social mediach a także spot filmowy. W ten sposób Polskie Stowarzyszenie Rowerowe przekonuje Polaków, że warto dla zdrowia i lepszego samopoczucia przesiąść się na rower – zwłaszcza elektryczny.
23 maja 2022
WOOM, producent wielokrotnie nagradzanych rowerów dziecięcych wystawi się na KIELCE BIKE-EXPO.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
Partnerzy medialni