Do wydarzenia pozostało
Podziel się wydarzeniem

Od 6 czerwca możliwa organizacja targów – decyzja rządu >>

Zmiana terminu targów

Szanowni Państwo.

Obecny, trudny czas związany z pandemią koronawirusa i okoliczności, w jakich przyszło nam funkcjonować, zmusza nas do stałego analizowania kalendarza imprez wystawienniczych w Targach Kielce. Dotyczy to również kolejnej zmiany daty XI Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO. Po licznych konsultacjach  z przedstawicielami branży doszliśmy do wniosku, że termin październikowy będzie dogodniejszy niż listopadowy. Zapraszamy Państwa na KIELCE BIKE-EXPO od 1 do 3 października 2020 r.

Liczymy na zrozumienie ze strony wystawców, oraz wszystkich, którzy planowali wizytę na targach.

Dołożymy wszelkich starań, aby ta edycja wydarzenia była równie atrakcyjna, a spotkanie na Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO okazało się sztuką spotkań, która pozwoli nawiązać wiele kontaktów, procentujących w przyszłości.

Często zadawane pytania >>

rowery na targach BIKE-EXPO Rowerowa jesień jak zawsze w Targach Kielce

Drogi fanów dwóch kółek, każdej jesieni prowadzą do Kielc! Targi Kielce BIKE-EXPO to ważny punkt w kalendarzu branży rowerowej w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wystawa odbędzie się od 1 do 3 października.

Każdego roku podczas KIELCE BIKE-EXPO niemal 200 wystawców z całego świata prezentuje swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć można flagowe produkty, ale także premiery sprzętu.

Polska premiera złotego roweru Adama Zdanowicza, tor do testowania rowerów elektrycznych, miasteczko ruchu Rowerowego i Wielka Parada Rowerowa – to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy wystawy w poprzednim roku. Czym BIKE-EXPO zaskoczy w 2020? Październikowe targi mają się stać także miejscem do dyskusji na temat popularyzacji rowerów. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży do udziału w pracach nad projektem zachęcenia Polaków do codziennej jazdy na rowerze. Żeby rower stał się nie tylko hobby czy dyscypliną sportową, ale również ekologicznym i ekonomicznym środkiem komunikacji.

Zapraszamy do Targów Kielce!

Wideo zapraszające
Aktualności
28 kwietnia 2020
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała wskazówki techniczne dotyczące tego, jak powinno się zachowywać w trakcie pandemii koronawirusa.
22 kwietnia 2020
Od poniedziałku znowu można korzystać z parków, lasów i bulwarów. Zatem ponownie możemy wskoczyć na rowery i zrelaksować się w otoczeniu przyrody - oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
21 września 2019
Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 500 uczestników!
21 września 2019
Wieczór pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO upłynął pod znakiem nagród i wyróżnień.
21 września 2019
Kilkudziesięciu rowerzystów wzięło udział w paradzie, która z Rynku dojechała do Targów Kielce.
20 września 2019
Pan Weber Shih odwiedził 10. jubileuszowe Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO.
20 września 2019
Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej umożliwia przedsiębiorcom rozwiązywanie sporów gospodarczych w sposób nowoczesny, z uniknięciem konieczności prowadzenia postępowań w sądzie powszechnym.
Patronat honorowy:
Patronat medialny:
Zagraniczni partnerzy Kielce Bike-Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy