KIELCE BIKE-EXPO (29.09-1.10.2022)

XI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

bike-expo targi rowerowe w kielcach Rowerowe święto w Targach Kielce - Kielce BIKE-EXPO 2022

Rowery elektryczne i tradycyjne, przemysł cargo i logistyka ostatniej mili oraz firmy z całego świata - tak zapowiada się tegoroczna, nowa odsłona znanej edycji Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2022 w Targach Kielce.

Nieustannie rosnąca popularność i tak już bardzo popularnych rowerów ciągnie w górę całą branżę. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne firmy oferujące nie tylko sprzęt, ale też nowe rozwiązania technologiczne i biznesowe, popychając rowery w kierunku wiodącej formy transportu w Europie i na świecie. Trend ten odczuwalny jest także w Polsce. Wszystkie te czynniki sprawiają, że idea targów poświęconych branży rowerowej jest teraz tym bardziej potrzebna i oczekiwana.

Targi Kielce, wychodząc naprzeciw potrzebom branży rowerowej i miłośników dwóch kółek, po raz jedenasty organizują Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO w nowej, odświeżonej formule. Premiery rowerowe, trendy, najnowsze technologie zarówno w wydaniu klasycznym, jak i w sferze elektromobilności prezentowane będą w ciągu trzech dni wydarzenia.

Merytoryczne spotkania, strefy testów, szkolenia, warsztaty i pokazy, umożliwiają prezentację najnowszych produktów oraz usług wyselekcjonowanej grupie odbiorców, ale stanowią również platformę wymiany informacji, doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych.

BIKE-EXPO to doskonałe miejsce dla startujących przedsiębiorstw na zaistnienie w branży, a dla doświadczonych potentatów na zaakcentowaniu swojej obecności oraz ugruntowanie pozycji na rynku.

Czekamy na was od 29 września do 1 października 2022 w Targach Kielce!

Aktualności
10 sierpnia 2022
Rozwój mobilności rowerowej w miastach – to temat tegorocznej konferencji ROWER W MIEŚCIE - UŻYTKOWO! edycja 2, organizowanej podczas KIELCE BIKE-EXPO 2022. Współorganizatorem jest stowarzyszenie Rowerowe Katowice
15 lipca 2022
Organizatorzy Kielce BIKE-EXPO w poszukiwaniu inspiracji do tegorocznej edycji wybrali się na targi Eurobike we Frankfurcie. Intuicja ich nie zawiodła, bo niemieckie wydarzenie targowe przyciągnęło wielu producentów oferujący produkty, które już dzisiaj mogłyby pojawić się na polskich drogach.
06 czerwca 2022
Podczas tegorocznych targów KIELCE BIKE-EXPO będzie można na własnej skórze przekonać się, o co tak naprawdę chodzi z tymi elektrycznymi jednośladami.
25 maja 2022
Badania konsumenckie, artykuły, webinar, działania w social mediach a także spot filmowy. W ten sposób Polskie Stowarzyszenie Rowerowe przekonuje Polaków, że warto dla zdrowia i lepszego samopoczucia przesiąść się na rower – zwłaszcza elektryczny.
23 maja 2022
WOOM, producent wielokrotnie nagradzanych rowerów dziecięcych wystawi się na KIELCE BIKE-EXPO.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
Partnerzy medialni