KIELCE BIKE-EXPO (29.09-1.10.2022)

XII Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

bike-expo targi rowerowe w kielcach Rowerowe święto w Targach Kielce - Kielce BIKE-EXPO 2022

Rowery elektryczne i tradycyjne, przemysł cargo i logistyka ostatniej mili oraz firmy z całego świata - tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2022 w Targach Kielce.

Nieustannie rosnąca popularność już i tak bardzo popularnych rowerów ciągnie w górę całą branżę. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne firmy oferujące nie tylko sprzęt, ale też nowe rozwiązania technologiczne i biznesowe, popychając rowery w kierunku wiodącej formy transportu w Europie i na świecie. Trend ten odczuwalny jest także w Polsce. Wszystkie te czynniki sprawiają, że idea targów poświęconych branży rowerowej jest teraz tym bardziej potrzebna i oczekiwana.

Targi Kielce, wychodząc naprzeciw potrzebom producentów, dystrybutorów, handlarzy i klientów, po raz dwunasty organizują Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami, przetestować sprzęt oraz poznać się, zarówno na stopie biznesowej, jak i prywatnej.

BIKE-EXPO to okazja dla startujących przedsiębiorstw na zaistnienie w branży, a dla doświadczonych potentatów na zaznaczenie swojej obecności.

Czekamy na was od 29 września do 1 października 2022 w Targach Kielce!

29.09-1.10.2022
    29.09-1.10.2022