T660i-1.jpg

Wanicki Agro z olbrzymią ofertą na Agrotech. John Deere z ciągnikami i kombajnami

13 marca 2023
Aż 20 różnorodnych maszyn rolniczych zaprezentuje na swoim stoisku dystrybutor, firma Wanicki Agro. Firma skupi się na ciągnikach, kombajnach i ciężkim sprzęcie dla wymagającego rolnika.

Na stoisku firmy Wanicki Agro pojawią się:

Agregat uprawowy AUH 500 hydraulicznie składany, przedni wał strunowy gładki, IV rzędy zębów sprężystych wzmocnionych zakończone redlicami typu „gęsia stopka” , wały doprawiające strunowe zębate tandemowe (podwójne), II spulchniacze śladów 

Agregat-uprawowy-2.jpg [107.47 KB]

John Deere 5058E to kompaktowy ciągnik idealny do prac rolniczych i polowych. Przestronna kabina w ciągnikach 5058E zapewnia doskonałą widoczność, a elektrohydrauliczny rewers pozwala na zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Model 5058E to niezawodna, ekonomiczna i wszechstronna maszyna.

5058E.jpg [5.53 MB]

John Deere 6120M to średniej wielkości ciągnik z popularnej serii 6M. Jest dostosowany do pracy z ładowaczem, niesamowicie wszechstronny, z maksymalnym przekazywaniem mocy na podłoże. Inne zalety ciągnika 6120M to wygoda użytkowania i trwałość.

6120M-2.jpg [1.32 MB]

John Deere 6155M jest dostosowany do pracy z ładowaczem czołowym, dzięki elektronicznemu joystickowi. Konstrukcja pełnoramowa daje większy komfort jazdy, możliwość przenoszenia znacznie większej masy, mniejsze obciążenie silnika i przekładni oraz proste podłączanie ładowacza czołowego i przedniego podnośnika.

6155M.jpg [1.73 MB]

John Deere 6R 155 ze średnią ramą to niezrównana wszechstronność i osiągi oraz wyjątkowa wytrzymałość. Konstrukcja pełnej ramy John Deere gwarantuje mocny szkielet wszystkich ciągników tej serii. Na blokach izolacyjnych w ramie zamontowane są silnik i przekładnia, które redukują naprężenia i hałas podczas pracy. To doskonała podstawa dla ładowacza czołowego John Deere.

6R-155-2.jpg [11.46 MB]

John Deere 6R 215 charakteryzuje się niezrównaną wszechstronnością i wydajnością przy wyjątkowej trwałości. 6R 215 to oszczędność kosztów paliwa, co potwierdza zwycięstwo tego modelu w teście Chamber of Agriculture Lower Saxony (Niemcy) w 2020 r, zużywając tylko 19,2 l/h.

6R-215-2.jpg [2.24 MB]

John Deere 8RX 410 to idealna maszyna do wymagających warunków i trudnych rodzajów gleb. Bezstopniowa przekładnia z dwoma silnikami elektrycznymi zapewnia maksymalną niezawodność i trwałość. Odważna konstrukcja ciągnika pozwala na niepowstrzymaną przyczepność połączoną z technologią, która napędza przyszłość nowoczesnego rolnictwa.

8RX-410-2.jpg [7.52 MB]

John Deere T660i to najlepsza konstrukcja z zastosowaniem inteligentnych technologii, cennych funkcji i innowacyjnych usług. Praca taką maszyną jest szybsza i wydajniejsza, a jednocześnie wygodniejsza dla operatora. Maszyny serii T posiadają jedną z największych powierzchni czyszczących na rynku. Daje to ogromne korzyści w zakresie wydajności i jakości ziarna oraz zmniejsza problemy podczas pracy na zboczach.

T660i-1.jpg [651.47 KB]

Opryskiwacz M740i to rozwiązanie dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji tego zaczepianego opryskiwacza. 

M740i-1.jpg [1.12 MB]

Prasa John Deere V451R to niezrównana produktywność, duża masa bel i wysoka trwałość zaspokajają potrzeby dużych gospodarstw i wykonawców. Prasy John Deere z serii R przeznaczone są dla dużych hodowców zwierząt. Wydajność prasy to ok 6 000 bel na sezon. Nadają się do siana, słomy, sianokiszonki i kiszonki. Zalety prasy John Deere V451R to przede wszystkim niskie koszty eksploatacji oraz wysoka wydajność. W porównaniu z innymi prasami w tym segmencie to nawet różnica 30%. Prasa V451R to najniższe koszty eksploatacji na rynku w przeliczeniu na tonę zebranej słomy.

V451R.jpg [628.83 KB]

Kramer Kl. 12.5 to przede wszystkim wysoka wydajność. Wysoka siła podnoszenia wynosząca aż 11,5 kN, przestronna kabina z dobrą widocznością, trzy tryby skrętu zapewniają wysoki komfort pracy operatora. Model ten idealnie sprawdzi się w codziennych pracach na gospodarstwie. 

KL.-12-5-3.png [5.60 MB]

Kramer KT 35.8T to wszechstronne rozwiązania z szerokim wachlarzem osprzętu do pracy przez cały rok. Konstrukcja na jednoczęściowej ramie oraz wszystkie koła skrętne gwarantują stabilność w każdej chwili. Teleskopowy wysięgnik zapewnia bezpieczną i precyzyjną pracę nawet na większych wysokościach. 

KL-35-8T-2.png [12.56 MB]

Kramer KT 557 to wszechstronny i wydajny wysięgnik teleskopowy, który może sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Pojazd został zaprojektowany z myślą o dużej zwrotności, ponieważ teleskopowa podpora boczna ramienia absorbuje siły poprzeczne podczas pchania wysięgnikiem w dół. To jedna z najmocniejszych ładowarek z tej serii. Sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach.

KT-557-2.png [20.55 MB]

John Deere 1026R to stabilność, komfort jazdy. Model jest wyposażony w przekładnię hydrostatyczną, napęd na 4 koła (4WD) i wspomaganie układu kierowniczego w standardzie. Pozostałe funkcje modelu 1026R zapewniają niezrównany komfort pracy w ciężkich warunkach.

1026R.jpg [528.13 KB]

John Deere X350R stanowi część serii Select. Jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu przekładni sterowanej dźwigniami nożnymi Twin Touch™. Hydrostatyczne pedały Twin Touch pozwalają operatorowi na łatwą kontrolę kierunku i prędkości traktorka bez konieczności podnoszenia stóp z platformy.

X350R-2.jpg [1.22 MB]

John Deere X167R to maszyna z automatycznym systemem tylnego zbierania, zapewniająca doskonałe rezultaty koszenia w większych ogrodach. Łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i zwiększoną moc we wszystkich aspektach konstrukcji z całkowicie spawaną stalową ramą i żeliwną przednią osią. Ergonomiczna pozycja za kierownicą, wysokiej jakości reflektory i płynnie działający tempomat, pozwolą Ci pielęgnować swój trawnik jak profesjonalista.

X167R-2.jpg [876.81 KB]

John Deere 3046R został wyposażony w całą gamę zaawansowanych funkcji jak: napęd na wszystkie koła, cyfrowe zarządzanie wydajnością i LoadMatch™ – niesamowity system zarządzania mocą silnika elektrycznego, który zapewnia maksymalną wydajność niezależnie od zastosowania. Dzięki jeszcze mocniejszemu silnikowi ta kompaktowa maszyna poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami, a zaawansowane funkcje optymalizujące jej wykorzystanie sprawiają, że jest bardzo wydajna.

3046R-2.jpg [814.22 KB]

John Deere Z545R to najlepsza kosiarka do trawy o zerowym promieniu skrętu, oferująca najwyższą moc i wydajność. Agregat o dużej pojemności i szerokości 122 cm skutecznie radzi sobie z trawą. Maszynę napędza dwucylindrowy silnik o mocy 15,3 kW z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI) i elektroniczną regulacją obrotów silnika, dzięki czemu koszenie jest przyjemniejsze i wydajniejsze. Dodając opcjonalne akcesoria, można łatwo przekształcić agregat do mulczowania lub zbierania materiału. Konstrukcja oparta na solidnej i mocnej ramie zapewnia płynne i komfortowe użytkowanie.

Z545R-1.jpg [583.79 KB]

John Deere XUV835M został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika. Przednie siedzenia pomieszczą aż trzech pasażerów. Ponadto do dyspozycji użytkownika są praktyczne, przestronne schowki zarówno w kabinie jak i na platformie ładunkowej. Napęd na cztery koła oraz duży prześwit umożliwia jazdę w trudnych warunkach. Natomiast duża zdolność ciągu i ładowność zapewniają idealną przyczepność.

Gator-XUV835M-3.jpg [597.61 KB]

Yanmar koparka ViO50-6B opiera się o kombinację podwójnej pompy hydraulicznej, wielotłokowej o zmiennym przepływie i rozdzielacza zapewniającego wielokierunkową kombinację i kontrolę przepływów. Maszyna jest łatwa do obsługi dla operatora, w efekcie czego zwiększa się szybkość pracy, płynne i precyzyjne wykonywanie wszystkich operacji, nawet podczas jazdy maszyny. Konstrukcja wysięgnika została radykalnie zmieniona poprzez zwiększenie siły podnoszenia w ViO50-6B o 10%. Nowa konstrukcja ogranicza również masę wysięgnika o 40 kg, co podnosi stabilność maszyny. W modelu zastosowano najnowszą wersję silników Yanmar TNV: 4-cylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który poprawia osiągi i zmniejsza zużycie paliwa.

Koparka-Yanmar.jpg [2.16 MB]

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.