T660i-1.jpg

Wanicki Agro z olbrzymią ofertą na Agrotech. John Deere z ciągnikami i kombajnami

13 marca 2023
Aż 20 różnorodnych maszyn rolniczych zaprezentuje na swoim stoisku dystrybutor, firma Wanicki Agro. Firma skupi się na ciągnikach, kombajnach i ciężkim sprzęcie dla wymagającego rolnika.

Na stoisku firmy Wanicki Agro pojawią się:

Agregat uprawowy AUH 500 hydraulicznie składany, przedni wał strunowy gładki, IV rzędy zębów sprężystych wzmocnionych zakończone redlicami typu „gęsia stopka” , wały doprawiające strunowe zębate tandemowe (podwójne), II spulchniacze śladów 

Agregat-uprawowy-2.jpg [107.47 KB]

John Deere 5058E to kompaktowy ciągnik idealny do prac rolniczych i polowych. Przestronna kabina w ciągnikach 5058E zapewnia doskonałą widoczność, a elektrohydrauliczny rewers pozwala na zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Model 5058E to niezawodna, ekonomiczna i wszechstronna maszyna.

5058E.jpg [5.53 MB]

John Deere 6120M to średniej wielkości ciągnik z popularnej serii 6M. Jest dostosowany do pracy z ładowaczem, niesamowicie wszechstronny, z maksymalnym przekazywaniem mocy na podłoże. Inne zalety ciągnika 6120M to wygoda użytkowania i trwałość.

6120M-2.jpg [1.32 MB]

John Deere 6155M jest dostosowany do pracy z ładowaczem czołowym, dzięki elektronicznemu joystickowi. Konstrukcja pełnoramowa daje większy komfort jazdy, możliwość przenoszenia znacznie większej masy, mniejsze obciążenie silnika i przekładni oraz proste podłączanie ładowacza czołowego i przedniego podnośnika.

6155M.jpg [1.73 MB]

John Deere 6R 155 ze średnią ramą to niezrównana wszechstronność i osiągi oraz wyjątkowa wytrzymałość. Konstrukcja pełnej ramy John Deere gwarantuje mocny szkielet wszystkich ciągników tej serii. Na blokach izolacyjnych w ramie zamontowane są silnik i przekładnia, które redukują naprężenia i hałas podczas pracy. To doskonała podstawa dla ładowacza czołowego John Deere.

6R-155-2.jpg [11.46 MB]

John Deere 6R 215 charakteryzuje się niezrównaną wszechstronnością i wydajnością przy wyjątkowej trwałości. 6R 215 to oszczędność kosztów paliwa, co potwierdza zwycięstwo tego modelu w teście Chamber of Agriculture Lower Saxony (Niemcy) w 2020 r, zużywając tylko 19,2 l/h.

6R-215-2.jpg [2.24 MB]

John Deere 8RX 410 to idealna maszyna do wymagających warunków i trudnych rodzajów gleb. Bezstopniowa przekładnia z dwoma silnikami elektrycznymi zapewnia maksymalną niezawodność i trwałość. Odważna konstrukcja ciągnika pozwala na niepowstrzymaną przyczepność połączoną z technologią, która napędza przyszłość nowoczesnego rolnictwa.

8RX-410-2.jpg [7.52 MB]

John Deere T660i to najlepsza konstrukcja z zastosowaniem inteligentnych technologii, cennych funkcji i innowacyjnych usług. Praca taką maszyną jest szybsza i wydajniejsza, a jednocześnie wygodniejsza dla operatora. Maszyny serii T posiadają jedną z największych powierzchni czyszczących na rynku. Daje to ogromne korzyści w zakresie wydajności i jakości ziarna oraz zmniejsza problemy podczas pracy na zboczach.

T660i-1.jpg [651.47 KB]

Opryskiwacz M740i to rozwiązanie dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji tego zaczepianego opryskiwacza. 

M740i-1.jpg [1.12 MB]

Prasa John Deere V451R to niezrównana produktywność, duża masa bel i wysoka trwałość zaspokajają potrzeby dużych gospodarstw i wykonawców. Prasy John Deere z serii R przeznaczone są dla dużych hodowców zwierząt. Wydajność prasy to ok 6 000 bel na sezon. Nadają się do siana, słomy, sianokiszonki i kiszonki. Zalety prasy John Deere V451R to przede wszystkim niskie koszty eksploatacji oraz wysoka wydajność. W porównaniu z innymi prasami w tym segmencie to nawet różnica 30%. Prasa V451R to najniższe koszty eksploatacji na rynku w przeliczeniu na tonę zebranej słomy.

V451R.jpg [628.83 KB]

Kramer Kl. 12.5 to przede wszystkim wysoka wydajność. Wysoka siła podnoszenia wynosząca aż 11,5 kN, przestronna kabina z dobrą widocznością, trzy tryby skrętu zapewniają wysoki komfort pracy operatora. Model ten idealnie sprawdzi się w codziennych pracach na gospodarstwie. 

KL.-12-5-3.png [5.60 MB]

Kramer KT 35.8T to wszechstronne rozwiązania z szerokim wachlarzem osprzętu do pracy przez cały rok. Konstrukcja na jednoczęściowej ramie oraz wszystkie koła skrętne gwarantują stabilność w każdej chwili. Teleskopowy wysięgnik zapewnia bezpieczną i precyzyjną pracę nawet na większych wysokościach. 

KL-35-8T-2.png [12.56 MB]

Kramer KT 557 to wszechstronny i wydajny wysięgnik teleskopowy, który może sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Pojazd został zaprojektowany z myślą o dużej zwrotności, ponieważ teleskopowa podpora boczna ramienia absorbuje siły poprzeczne podczas pchania wysięgnikiem w dół. To jedna z najmocniejszych ładowarek z tej serii. Sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach.

KT-557-2.png [20.55 MB]

John Deere 1026R to stabilność, komfort jazdy. Model jest wyposażony w przekładnię hydrostatyczną, napęd na 4 koła (4WD) i wspomaganie układu kierowniczego w standardzie. Pozostałe funkcje modelu 1026R zapewniają niezrównany komfort pracy w ciężkich warunkach.

1026R.jpg [528.13 KB]

John Deere X350R stanowi część serii Select. Jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu przekładni sterowanej dźwigniami nożnymi Twin Touch™. Hydrostatyczne pedały Twin Touch pozwalają operatorowi na łatwą kontrolę kierunku i prędkości traktorka bez konieczności podnoszenia stóp z platformy.

X350R-2.jpg [1.22 MB]

John Deere X167R to maszyna z automatycznym systemem tylnego zbierania, zapewniająca doskonałe rezultaty koszenia w większych ogrodach. Łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i zwiększoną moc we wszystkich aspektach konstrukcji z całkowicie spawaną stalową ramą i żeliwną przednią osią. Ergonomiczna pozycja za kierownicą, wysokiej jakości reflektory i płynnie działający tempomat, pozwolą Ci pielęgnować swój trawnik jak profesjonalista.

X167R-2.jpg [876.81 KB]

John Deere 3046R został wyposażony w całą gamę zaawansowanych funkcji jak: napęd na wszystkie koła, cyfrowe zarządzanie wydajnością i LoadMatch™ – niesamowity system zarządzania mocą silnika elektrycznego, który zapewnia maksymalną wydajność niezależnie od zastosowania. Dzięki jeszcze mocniejszemu silnikowi ta kompaktowa maszyna poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami, a zaawansowane funkcje optymalizujące jej wykorzystanie sprawiają, że jest bardzo wydajna.

3046R-2.jpg [814.22 KB]

John Deere Z545R to najlepsza kosiarka do trawy o zerowym promieniu skrętu, oferująca najwyższą moc i wydajność. Agregat o dużej pojemności i szerokości 122 cm skutecznie radzi sobie z trawą. Maszynę napędza dwucylindrowy silnik o mocy 15,3 kW z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI) i elektroniczną regulacją obrotów silnika, dzięki czemu koszenie jest przyjemniejsze i wydajniejsze. Dodając opcjonalne akcesoria, można łatwo przekształcić agregat do mulczowania lub zbierania materiału. Konstrukcja oparta na solidnej i mocnej ramie zapewnia płynne i komfortowe użytkowanie.

Z545R-1.jpg [583.79 KB]

John Deere XUV835M został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika. Przednie siedzenia pomieszczą aż trzech pasażerów. Ponadto do dyspozycji użytkownika są praktyczne, przestronne schowki zarówno w kabinie jak i na platformie ładunkowej. Napęd na cztery koła oraz duży prześwit umożliwia jazdę w trudnych warunkach. Natomiast duża zdolność ciągu i ładowność zapewniają idealną przyczepność.

Gator-XUV835M-3.jpg [597.61 KB]

Yanmar koparka ViO50-6B opiera się o kombinację podwójnej pompy hydraulicznej, wielotłokowej o zmiennym przepływie i rozdzielacza zapewniającego wielokierunkową kombinację i kontrolę przepływów. Maszyna jest łatwa do obsługi dla operatora, w efekcie czego zwiększa się szybkość pracy, płynne i precyzyjne wykonywanie wszystkich operacji, nawet podczas jazdy maszyny. Konstrukcja wysięgnika została radykalnie zmieniona poprzez zwiększenie siły podnoszenia w ViO50-6B o 10%. Nowa konstrukcja ogranicza również masę wysięgnika o 40 kg, co podnosi stabilność maszyny. W modelu zastosowano najnowszą wersję silników Yanmar TNV: 4-cylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który poprawia osiągi i zmniejsza zużycie paliwa.

Koparka-Yanmar.jpg [2.16 MB]

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.