Injection-Fertilizer-IF2461.jpg
MaxiMarin zaprezentuje podczas Agrotechu maszyny do uprawy.

Ukraińskie firmy z ofertą na targach Agrotech i Las - Expo

14 marca 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy przygotowuje stoiska na targi Agrotech w Kielcach. Wśród nich będą producenci maszyn rolniczych.

Zwiedzający targi rolnicze od piątku do niedzieli będą mogli przyjrzeć się żniwiarkom i hederom produkowanym przez firmę MAANS.

Z kolei MaxiMarin przywiezie specjalistyczne produkty dla sektora rolniczego, ogrodniczego i winiarskiego, leśnego oraz komunalnego. Będą to m.in. opryskiwacze przeznaczone do aplikacji nawozów płynnych w wersji zawieszanej i przyczepianej, zębaty obrotowy chwastownik, kosiarka do organicznego zwalczania chwastów, a także sekatory do drzew (na zdjęciach).

 

 

Plus Technika Ltd zaproponuje ładowacze czołowe. Zaś Bas-Agro Group LLC zaprezentuje części zamienne do maszyn rolniczych.

Alexandria Engineering Group LTD będzie oferowała części do zawieszanego wyposażenia kombajnów, bron, kultywatorów, pługów, siewników, a także części zamienne, podzespoły do maszyn rolniczych, osprzęt zawiasowy do zbioru słonecznika do dowolnego modelu kombajnu zbożowego, sieczkarni do rzepaku, rozdrabniaczy, głęboszy, kopaczy, wałów.

Stoiska przygotują też Ukraińska Grupa Inżynierii Firm, FOP Gorobey Oleksandr oraz Termoakustyka.


Można je będzie odwiedzić w czasie targów Agrotech od piątku, 17 marca do niedzieli, 19 marca w Targach Kielce. 

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.