Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
logo-tvp.jpg

TVP 1 patronem medialnym targów Agrotech

19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Tegoroczny Agrotech odbędzie się wyjątkowo między 8 a 10 października. Jesienną edycję targów wesprze TVP 1. Jak czytamy w oświadczeniu telewizja weźmie czynny udział w promocji przedsięwzięcia. Relację z targów będzie można zobaczyć między innymi w programach rolniczych nadawanych w TVP 1.

Targi Agrotech to największe w Polsce wydarzenie organizowane w halach wystawienniczych. To także jedne z największych targów branży rolniczej w naszym kraju. Co roku wydarzenie odwiedza tysiące gości, a ekspozycja sięga 66 tysięcy metrów kwadratowych. Podczas targów można zobaczyć nie tylko najwyższej klasy ciągniki, ale także pielniki, siewniki czy opryskiwacze. Wśród wystawców pojawią się także producenci pasz, nasion czy środków ochrony roślin. Nie zabraknie również nowoczesnych rozwiązań dla rolników: aplikacji czy narzędzi wspierających prowadzenie gospodarstwa 4.0.

Dołącz do wystawców już dziś wypełniając formularz zgłoszeniowy.

(MBr)

Polecane aktualności
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy