logo-tvp.jpg

TVP 1 patronem medialnym targów Agrotech

19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Tegoroczny Agrotech odbędzie się wyjątkowo między 8 a 10 października. Jesienną edycję targów wesprze TVP 1. Jak czytamy w oświadczeniu telewizja weźmie czynny udział w promocji przedsięwzięcia. Relację z targów będzie można zobaczyć między innymi w programach rolniczych nadawanych w TVP 1.

Targi Agrotech to największe w Polsce wydarzenie organizowane w halach wystawienniczych. To także jedne z największych targów branży rolniczej w naszym kraju. Co roku wydarzenie odwiedza tysiące gości, a ekspozycja sięga 66 tysięcy metrów kwadratowych. Podczas targów można zobaczyć nie tylko najwyższej klasy ciągniki, ale także pielniki, siewniki czy opryskiwacze. Wśród wystawców pojawią się także producenci pasz, nasion czy środków ochrony roślin. Nie zabraknie również nowoczesnych rozwiązań dla rolników: aplikacji czy narzędzi wspierających prowadzenie gospodarstwa 4.0.

Dołącz do wystawców już dziś wypełniając formularz zgłoszeniowy.

(MBr)

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.