medale-AB.jpg

Trade & Travel Company w Targach Kielce

10 września 2020
Po raz pierwszy wystawcą tegorocznych targów SACROEXPO będzie firma Trade & Travel Company, działająca na rynku od 27 lat. To polskie przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, który tworzy zgrany i kreatywny zespół.

Główną domeną firmy Trade & Travel Company jest organizacja nie tylko wakacyjnych wyjazdów zagranicznych w formie turystycznej, ale również pielgrzymek, którymi mogą być zainteresowani uczestnicy targów poświęconych branży sakralnej. O tym, co zostanie zaprezentowane podczas tegorocznej edycji targów można przeczytać poniżej.

Co można znaleźć w ofercie firmy Trade & Travel Company?

Na naszym stoisku każdy znajdzie coś dla siebie. Oferty obejmują podróże w mnóstwo zakątków świata oraz pielgrzymki, które nie są tylko zwykłymi wyjazdami, ale również okazją na przeżycie niezapomnianych chwil. Z każdej Pielgrzymki wyciągane są różne wnioski, staramy się brać pod uwagę zdanie oraz potrzeby naszych Klientów.

Firma Trade & Travel Company w tym roku debiutuje podczas Targów SACROEXPO, co pokażecie zebranym uczestnikom?

Ze względu na to, że są to nasze pierwsze targi w Kielcach będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Oczywiście przedstawimy ofertę naszej firmy i zachęcimy do wzięcia udziału w podróżach z naszym biurem. W tym roku z przyjemnością zaprezentujemy i wręczymy naszą najnowszą broszurę pielgrzymkową. Warto zapoznać się z nią tym bardziej, że oprócz programów już znanych i realizowanych od lat, opracowaliśmy nowe. Z myślą o Pielgrzymach poszukujących miejsc niestandardowych, poza utartymi szlakami, powstał program „Ziemia Święta Starego Testamentu” z ruinami miasta Beer Szeba, Ein Gedi, Tel Lakisz i Tel Maresza, Hebronem, starożytnym Megiddo i Muzeum Izraela – Sanktuarium Księgi, zawierające m.in. zwoje z Qumran. Zachęcamy do zapoznania się  z programem Pielgrzymki do Centralnej Azji – Kazachstanu, z Karagandą, Kanionem Szaryńskim, Wielkim Jeziorem Ałmatyńskim, Borowoje (Kazachska Szwajcaria). Z nowości  polecamy także Pielgrzymkę  Litwa-Łotwa-Estonia i Pielgrzymkę do Ziemi Świętej z relaksem nad Morzem Martwym.

Na naszym stoisku dostępny będzie również Notatnik Pielgrzyma "Rekolekcje w Ziemi Jezusa" autorstwa naszego wspaniałego przewodnika w Ziemi Świętej - o. Artura Piwowarczyka OMI (Imprimi potest - Przełożony Wyższy Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów MN O. Paweł Zając OMI, Prowincjał).

okladka-broszury-KPBP.jpg [3.37 MB]

Z pewnością dużą atrakcją dla zwiedzających Targi SACROEXPO będzie nasz konkurs i bardzo atrakcyjne nagrody, jak weekend w hotelu Śnieżnik w Kłodzku oraz udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.

Zapraszamy na stoisko firmy Trade & Travel Company podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce już od 28 do 30 września 2020 roku. Zachęcamy do REJESTRACJI

(MCh)

           

Polecane aktualności
19 sierpnia 2020
Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce przygotowują wartościowe spotkanie tematyczne, które odbędzie się podczas XXI edycji Wystawy SACROEXPO.
21 sierpnia 2020
Wyjątkowo w tym roku, Wystawa SACROEXPO odbywa się jesienią, tj. od 28 do 30 września 2020 r. Wydarzenie stanowi bezpieczną platformę spotkań branży sakralnej, której biznesowy charakter pozwoli zaprezentować się firmom, w różnym stopniu dotkniętym skutkami pandemii koronawirusa.
25 sierpnia 2020
Po raz pierwszy w Targach Kielce zaprezentowana zostanie wystawa pn. „Fortis in fide. Silny w wierze” poświęcona kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, Prymasowi Polski.
27 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji targów poświęconych branży sakralnej, każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się ze specjalnie przygotowaną prelekcją pt.: ,,Czasy Chrystusa zaklęte w starożytnych obiektach codziennego użytku”. Autorami wykładu jest firma PRIMA PORTA Antiquities.
03 września 2020
Podczas tegorocznej edycji targów SACROEXPO oprócz zapoznania się z oferowanymi przedmiotami oraz produktami przygotowanymi przez wystawców, będzie można wziąć udział w tematycznych spotkaniach. Jednym z nich będzie warsztat szkoleniowy skierowany dla właścicieli i osób zarządzających sklepami z dewocjonaliami
07 września 2020
Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO swoją obecność potwierdziła firma DTJ. Na wystawie będzie można zapoznać się z produktami, które zostały przygotowane przez przedsiębiorstwo.
16 września 2020
Firma CREO PANEL specjalizująca się w systemach grzewczych obiektów sakralnych zadeklarowała swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
17 września 2020
W codziennym życiu niezwykle istotne jest promowanie m.in. takich idei jak wiara, rodzina czy patriotyzm. Takimi wartościami kieruje się Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II oraz telewizja EWTN Polska, które od kilku lat współpracują przy organizacji Wystawy SACROEXPO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy