medale-AB.jpg

Trade & Travel Company w Targach Kielce

10 września 2020
Po raz pierwszy wystawcą tegorocznych targów SACROEXPO będzie firma Trade & Travel Company, działająca na rynku od 27 lat. To polskie przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, który tworzy zgrany i kreatywny zespół.

Główną domeną firmy Trade & Travel Company jest organizacja nie tylko wakacyjnych wyjazdów zagranicznych w formie turystycznej, ale również pielgrzymek, którymi mogą być zainteresowani uczestnicy targów poświęconych branży sakralnej. O tym, co zostanie zaprezentowane podczas tegorocznej edycji targów można przeczytać poniżej.

Co można znaleźć w ofercie firmy Trade & Travel Company?

Na naszym stoisku każdy znajdzie coś dla siebie. Oferty obejmują podróże w mnóstwo zakątków świata oraz pielgrzymki, które nie są tylko zwykłymi wyjazdami, ale również okazją na przeżycie niezapomnianych chwil. Z każdej Pielgrzymki wyciągane są różne wnioski, staramy się brać pod uwagę zdanie oraz potrzeby naszych Klientów.

Firma Trade & Travel Company w tym roku debiutuje podczas Targów SACROEXPO, co pokażecie zebranym uczestnikom?

Ze względu na to, że są to nasze pierwsze targi w Kielcach będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Oczywiście przedstawimy ofertę naszej firmy i zachęcimy do wzięcia udziału w podróżach z naszym biurem. W tym roku z przyjemnością zaprezentujemy i wręczymy naszą najnowszą broszurę pielgrzymkową. Warto zapoznać się z nią tym bardziej, że oprócz programów już znanych i realizowanych od lat, opracowaliśmy nowe. Z myślą o Pielgrzymach poszukujących miejsc niestandardowych, poza utartymi szlakami, powstał program „Ziemia Święta Starego Testamentu” z ruinami miasta Beer Szeba, Ein Gedi, Tel Lakisz i Tel Maresza, Hebronem, starożytnym Megiddo i Muzeum Izraela – Sanktuarium Księgi, zawierające m.in. zwoje z Qumran. Zachęcamy do zapoznania się  z programem Pielgrzymki do Centralnej Azji – Kazachstanu, z Karagandą, Kanionem Szaryńskim, Wielkim Jeziorem Ałmatyńskim, Borowoje (Kazachska Szwajcaria). Z nowości  polecamy także Pielgrzymkę  Litwa-Łotwa-Estonia i Pielgrzymkę do Ziemi Świętej z relaksem nad Morzem Martwym.

Na naszym stoisku dostępny będzie również Notatnik Pielgrzyma "Rekolekcje w Ziemi Jezusa" autorstwa naszego wspaniałego przewodnika w Ziemi Świętej - o. Artura Piwowarczyka OMI (Imprimi potest - Przełożony Wyższy Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów MN O. Paweł Zając OMI, Prowincjał).

okladka-broszury-KPBP.jpg [3.37 MB]

Z pewnością dużą atrakcją dla zwiedzających Targi SACROEXPO będzie nasz konkurs i bardzo atrakcyjne nagrody, jak weekend w hotelu Śnieżnik w Kłodzku oraz udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.

Zapraszamy na stoisko firmy Trade & Travel Company podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce już od 28 do 30 września 2020 roku. Zachęcamy do REJESTRACJI

(MCh)

           

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy