V12S-2018.png
Innowacyjne rozwiązania od Multieko na targach Ekotech.

Tłumienie pyłu dla lepszej jakości pracy i środowiska z rozwiązaniami firmy Multieko! Po-znacie je na targach Ekotech

26 marca 2024
Niezwykle skuteczne rozwiązania w zakresie tłumienia pyłu, walki z pożarami oraz elimina-cji nieprzyjemnych zapachów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii mgły wodnej za-prezentuje na Ekotech firma Multieko. To wszystko od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Wykorzystanie mgły wodnej do tłumienia pyłu jest niezwykle skutecznym sposobem na ograniczenie emisji pyłu w przemyśle. Rozwiązania firmy Multieko nie tylko poprawiają warunki pracy pracowników, ale również wspierają trwałość maszyn, co jest istotne dla każdej branży, w której obowiązują restrykcyjne przepisy dotyczące emisji pyłów.

Jako wyłączny dystrybutor marki EmiControls, firma Multieko na targach Ekotech zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie:

  1. Tłumienia pyłu,
  2. Walki z pożarami,
  3. Eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

Oferta firmy skierowana jest do firm komunalnych, recyklingowych, oczyszczalni ścieków, wodociągów, firm wyburzeniowych oraz przeładunkowych, które poszukują skutecznych metod poprawy efektywności i ochrony środowiska.

Dołącz do nas na Targach EKOTECH!

Zapraszamy na stoisko Multieko podczas Targów EKOTECH w Targach Kielce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.