4.png
Firma Jarmet zwycięzcą w konkursie zręcznościowym.

Konkursy Santrade rozstrzygnięte na Ekotech! Poznajcie zwycięzców.

11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.

Pierwszym z konkursów organizowanych przez firmę Santrade na Ekotech był konkurs wiedzy, wymagający nie tylko szybkiego myślenia, ale także głębokiej znajomości tematu. Uczestnicy musieli zmierzyć się z testem składającym się z 10 pytań konkursowych, sprawdzając swoją wiedzę z dziedziny branży, w której działa firma Santrade. Po zażartej rywalizacji nagroda trafiła do firmy PUH RUCHAŁA, reprezentowanej przez Marię Ruchała.

Drugim z konkursów był emocjonujący konkurs zręcznościowy, który przyciągnął uwagę osób preferujących bardziej aktywną formę rywalizacji. Uczestnicy musieli wykazać się sprytem i szybkością w wyciskaniu felg z kół samochodowych za pomocą prasy do kół SG2, a wszystko to na czas. Po intensywnych próbach, nagroda z konkursu zręcznościowego trafiła do firmy Jarmet, której przedstawiciele udowodnili, że posiadają nie tylko wiedzę, ale także umiejętności praktyczne.

Konkursy odbyły się w atmosferze pełnej entuzjazmu i pasji, co podkreśliło znaczenie wydarzenia dla społeczności związanej z branżą targową. Firma Santrade zyskała uznanie za organizację konkursów, które nie tylko dostarczyły rozrywki, ale także stanowiły doskonałą okazję do promocji wiedzy i umiejętności wśród profesjonalistów z branży.

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.
10 kwietnia 2024
O sytuacji na rynku recyklingu pojazdów, nowych przepisach, wyzwaniach i problemach mówiono podczas konferencji Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów (FORS) w Targach Kielce. Spotkanie przedstawicieli tego sektora odbyło się w ramach trwających w środę i czwartek Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.