01-enex-poster-mocup.jpg
Enex z nową szatą graficzną!

Targi Enex z nową szatą graficzną! To połączenie żywiołów, które są źródłem energii odnawialnej

21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.

Nowa szata graficzna targów Enex powstała z połączenia kliku elementów charakterystycznych dla takich żywiołów jak: słońce, wiatr, woda i ziemia. To nawiązanie do odnawialnych źródeł energii pochodzących z natury, czyli energii elektrycznej ze słońca, wiatru, wody lub wnętrza ziemi. Odniesienie do OZE można dostrzec również w zastosowanej kolorystyce. Na grafikach występują przenikające się kolory indygo, granat oraz żółty.

enex24-new-08.png [109.21 KB]

 

Wybór tematu przewodniego jest wyrazem uznania wobec różnorodności, bogactwa i znaczenia zasobów naturalnych, a ogólna symbolika nawiązująca do żywiołów, ma ukryte znaczenie. Odnosi się także do składowych elementów sukcesu w biznesie, którymi z pewnością jest spotkanie na targach.

Targi Enex to najważniejsze targi odnawialnych źródeł energii w Polsce, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na kilku kontynentach. W jubileuszowej edycji targów swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tys. gości. To odpowiednie miejsce do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z najważniejszymi firmami w branży. Tworzymy dobrą energię dla Twojego biznesu!

Na kolejną, 26. edycję targów Enex zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce!

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.