01-enex-poster-mocup.jpg
Enex z nową szatą graficzną!

Targi Enex z nową szatą graficzną! To połączenie żywiołów, które są źródłem energii odnawialnej

21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.

Nowa szata graficzna targów Enex powstała z połączenia kliku elementów charakterystycznych dla takich żywiołów jak: słońce, wiatr, woda i ziemia. To nawiązanie do odnawialnych źródeł energii pochodzących z natury, czyli energii elektrycznej ze słońca, wiatru, wody lub wnętrza ziemi. Odniesienie do OZE można dostrzec również w zastosowanej kolorystyce. Na grafikach występują przenikające się kolory indygo, granat oraz żółty.

enex24-new-08.png [109.21 KB]

 

Wybór tematu przewodniego jest wyrazem uznania wobec różnorodności, bogactwa i znaczenia zasobów naturalnych, a ogólna symbolika nawiązująca do żywiołów, ma ukryte znaczenie. Odnosi się także do składowych elementów sukcesu w biznesie, którymi z pewnością jest spotkanie na targach.

Targi Enex to najważniejsze targi odnawialnych źródeł energii w Polsce, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na kilku kontynentach. W jubileuszowej edycji targów swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tys. gości. To odpowiednie miejsce do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z najważniejszymi firmami w branży. Tworzymy dobrą energię dla Twojego biznesu!

Na kolejną, 26. edycję targów Enex zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce!

/MSi/

Polecane aktualności
27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
25 lipca 2023
Targi Enex przyciągają wiodące firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej – najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, a także energetyki konwencjonalnej. Dołącz do grona najlepszych w branży i zaprezentuj swoją ofertę już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
24 lipca 2023
Ponad 25 lat historii, ponad 300 Wystawców pochodzących z kilku kontynentów, najnowsze technologie z sektora OZE i miejsce spotkań prawie 20 tys. miłośników energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań - to czynniki, które sprawiają, że targi Enex są obecnie jedną z wiodących imprez wystawienniczych w Targach Kielce.