pobrane.png
B.Pro Fastening Wystawcą targów Dach Forum.

Szybka i sprawna budowa z B.Pro Fastening

21 grudnia 2021
Jednym z Wystawców targów Dach Forum jest B.Pro Fastening – oferująca profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa. Oferta firmy skierowana jest m.in. dla cieśli, dekarzy, zbrojarzy i parkieciarzy.

Firma B.PRO jest częścią polskiej grupy kapitałowej Bizea – Bizon – BPRO która rozpoczęła swoją działalność już w 1983 roku. To jeden z liczących się w Europie producent i dostawca elementów złącznych oraz narzędzi wbijających. Oferta firmy B.Pro jest skierowana m.in. do cieśli, dekarzy, zbrojarzy, parkieciarzy oraz dla firm budujących domy drewniane. Wśród specjalistycznych narzędzi oferowanych przez firmę znajdują się m.in. gwoździarki gazowe i pneumatyczne, zszywacze, łaciarki, sztyfciarki, kompresory, wkrętarki automatyczne, pistolety klejowe i akcesoria pneumatyczne.

Dzięki najnowocześniejszym maszynom oraz doświadczonemu zespołowi inżynieryjno- produkcyjnemu, w ofercie firmy sukcesywnie pojawiają się coraz to nowe, ulepszone produkty.

Więcej informacji o B.Pro na stronie https://www.bpro.pl/

Zapraszamy na stoisko B.Pro Fastening podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM już od 5 do 6 marca 2022 roku do Targów Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.