18556349-1279231252174786-3713084319571975274-n.jpg
Tech-Studio na targach Sacroexpo.

Szereg usług i produktów dla parafii od Tech-Studio

25 kwietnia 2022
Nowoczesny, intuicyjny system inwentaryzacji i zarządzania cmentarzem, internetowy system do zarządzania kancelarią parafialną czy zarządzania treścią – te i wiele innych produktów zaprezentuje firma Tech-Studio podczas tegorocznej Wystawy Targów Sacroexpo.

Tech-Studio w roku 2000 rozpoczęło działalność realizując pierwsze strony internetowe dla parafii. Obecnie w ofercie firmy znajduje się szereg usług i produktów dedykowanych dla parafii:

  • kompleksowa usługa inwentaryzacji cmentarza
  • portal do zarządzania cmentarzami e-cmentarze.pl – to nowoczesny, a co najważniejsze intuicyjny i prosty w obsłudze system inwentaryzacji i zarządzania cmentarzem. Opracowana wyszukiwarka osób pochowanych pozwala łatwo zlokalizować miejsce pochowania zmarłych. Przy projektowaniu systemu jednym z głównych założeń było prostej i intuicyjnej obsługi.
  • portal do obsługi kancelarii parafii parochialis.pl – to w pełni internetowy system do zarządzania kancelarią parafialną. System nie wymaga instalacji - działa w oparciu o przeglądarkę internetową, umożliwia korzystanie z systemu przez kilka osób na raz, bez konieczności skomplikowanej konfiguracji, niezależny od platformy sprzętowej i systemowej - Windows / iOS / Linux / Android, działa na urządzeniach mobilnych, przykładowo podczas kolędy można korzystać z kartoteki parafialnej, szeroka gama funkcji systemowych usprawniająca działalność kancelarii parafialnej.
  • strony internetowe dla parafii - Wykonane przez Tech -Studio witryny wyposażone są w przygotowany specjalnie dla parafii intuicyjny system zarządzania treścią. Dzięki niemu można aktualizować stronę internetową bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej. Chodzi o to, aby osoba potrafiąca obsługiwać Word poradziła sobie z aktualizacją strony internetowej. Strony Tech-Studio wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną. W ofercie znajdują się zarówno atrakcyjnie cenowo szablony jak i indywidualne projekty graficzne.

Wśród grona klientów Tech-Studio znajdują się parafie i instytucje z całej Polski m.in.:  Konferencja Episkopatu Polski, Gość Niedzielny, domy rekolekcyjne oraz zgromadzenia zakonne.

Na tegoroczną edycję Wystawy Sacroexpo zapraszamy już od 6 do 8 czerwca br. do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.