ROTO.jpg
Roto Okna Dachowe Wystawcą targów DachForum.

Systemowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości od firmy Roto Okna Dachowe

15 grudnia 2021
Jednym z Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum jest firma Roto Okna Dachowe - renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych.

Wystawca DachForum - Roto Okna Dachowe zaprezentuje podczas targów innowacyjne rozwiązania systemowe i produkty spełniające najwyższe normy jakości. Oprócz części wystawowej, stoisko firmy będzie składało się również z przestrzeni praktycznej i pokazowej. Będzie tam można zapoznać się z rozwiązaniem połączenia okna połaciowego z izolacją nakrokwiową - zestawu przyłączeniowy MDA (termo/wiatro/hydroizolacja). Zestaw MDA to technologia ciepłego montażu umożliwiająca szczelne połączenie okna z warstwą termoizolacyjną dachu, przy zachowaniu jego właściwości termoizolacyjnych i jednoczesnym ograniczeniu mostków termicznych na styku tych dwóch elementów konstrukcji. Ciepły montaż korzystnie wpływa na rozkład izoterm takiego połączenia, a przez to znacznie ogranicza straty energii cieplnej.

Drugim ciekawym punktem na stoisku Roto Okna Dachowe będzie montaż rolety zewnętrznej RotoTherm RT2 EF, który przebiega niezwykle łatwo i szybko. Nowa zewnętrzna roleta Solarna została dodatkowo wyposażona w funkcję szybkiego ładowania „Easy Charge“, która pozwala na samodzielne wyjęcie i ładowanie baterii przez złącze USB w sytuacji, gdy ilość promieni słonecznych jest zbyt mała do jej samodzielnego naładowania. W ten sposób rolety „Easy Charge“ są zawsze gotowe do użycia. Kolejnym atutem nowych rolet Roto jest łatwy montaż bez konieczności wiercenia w ramie okna.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. to niezależne przedsiębiorstwo wywodzące się z firmy Roto Frank Holding AG. To renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim, a drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów. Okna dachowe Roto to produkty marki z blisko 90. letnim doświadczeniem, której założyciel był pionierem we wprowadzaniu innowacji w oknach dachowych. Okna wyróżniają się znaną niemiecką starannością wykonania, wysoką jakością, dobrą wydajnością energetyczną, łatwą i bezpieczną obsługą oraz prostym montażem. Laureat licznych konkursów, w tym m.in. Budowlana Marka Roku 2019. 

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku do Targów Kielce, do udziału w pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum!

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.