Systemowe-rozwiazania-Bauder-na-kazdy-rodzaj-dachu.-Dachy-plaskie-elementem-zrownowazonego-rozwoju-miast.png

„Systemowe rozwiązania Bauder na każdy rodzaj dachu. Dachy płaskie elementem zrównoważonego rozwoju miast” tematem prelekcji mgr inż. Przemysława Grześka

27 grudnia 2022
Doradca techniczny w Bauder Polska Sp. z o.o. mgr inż. Przemysław Grzesiek w swoim wystąpieniu mówić będzie o dachach płaskich, jako jednym z elementów strategii zrównoważonego rozwoju miast. Firma Bauder, której jest przedstawicielem, to europejski producent pap bitumicznych, folii z tworzyw sztucznych oraz systemów termoizolacji z poliuretanu.

Bauder oferuje inwestorom, projektantom i wykonawcom, kompletne, certyfikowane i sprawdzone systemy na każdy rodzaj dachu od ponad 160 lat. Zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i zapewnienie długiej żywotności stosowanych rozwiązań. Produkty spełniają wysokie wymagania w zakresie termo- i hydroizolacji, zapewniając prawidłowe dopasowanie systemów do konkretnych potrzeb i budżetów.

Jest pionierem w dziedzinie ekologii zrównoważonej, promującej dachy zielone w uprawie ekstensywnej i intensywnej. Dachy zielone znacznie podnoszą wartość budynków i dają szereg ekologicznych korzyści: obniżanie temperatury powietrza, wytwarzanie tlenu, regulację wilgotności powietrza, pochłanianie pyłów oraz retencję wód opadowych.

Dzięki współpracy z firmą Bauder, klienci zyskują dużą swobodę w zakresie doboru sprawdzonych materiałów do hydroizolacji, termoizolacji, jak również zazieleniania dachów. Doradcy firmy Bauder pozostają do dyspozycji klientów w kwestii indywidualnego doboru rozwiązań technicznych oraz wsparcia projektowego.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!