xon-logo-final-07.jpg

System XON od firmy Krafton Accounting

02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.

Powstał on z potrzeby sprawnego i efektywnego zarządzania zadaniami w zespole. Na bazie wieloletniego doświadczenia firma stworzyła platformę online, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i specyfiki biur rachunkowych, podatkowych i kancelarii prawnych. XON doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważne jest terminowe wykonywanie zadań oraz śledzenie statusu realizacji projektów, a praca w zmiennym trybie stacjonarnym oraz home office stała się codziennością.

System XON gwarantuje Klientom, że wiedzą kto, co i kiedy wykonał lub ma wykonać oraz pozwala im swobodnie tym zarządzać. System oferuje dostęp do kilku rodzajów pakietów, dostoswanych do indywidualnych potrzeb prowadzonej działalności. A wszystko to w jednym miejscu, dostępne 24/7.

Największe zalety systemu XON to:

✔ zarządzanie biurem w jednym miejscu, planowanie - zadania - rejestracja czasu – raportowanie - rozliczenia

✔ porządek w zadaniach i terminach, system sam tworzy indywidualną listę zadań do wykonania dla każdego pracownika

✔ lepsza organizacja pracy co przekłada się na większą rentowność świadczonych usług oraz efektywność zespołu

✔ szybki dostęp do bieżących informacji, dostępnych w chmurze 24/7 z dowolnego miejsca, aktualizowanych dynamicznie

✔ wspieranie pracowników w organizacji codziennej pracy, łatwe delegowanie zadań i zastępowanie siebie nawzajem

✔ lepsza komunikacja wśród pracujących zdalnie i stacjonarnie w modelu pracy hybrydowej

✔ proste rozliczenia z klientami za świadczone usługi zarówno ryczałtowe jak i dodatkowe

✔ przejrzysty i prosty w obsłudze, zapewniający komfort pracy oraz łatwe wdrożenie nowych użytkowników

✔ rozwiązanie „szyte na miarę”, skonfigurowane do indywidualnych potrzeb i organizacji pracy każdego biura

 

Więcej szczegółów na stronie: www.xon.com.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.