xon-logo-final-07.jpg

System XON od firmy Krafton Accounting

02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.

Powstał on z potrzeby sprawnego i efektywnego zarządzania zadaniami w zespole. Na bazie wieloletniego doświadczenia firma stworzyła platformę online, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i specyfiki biur rachunkowych, podatkowych i kancelarii prawnych. XON doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważne jest terminowe wykonywanie zadań oraz śledzenie statusu realizacji projektów, a praca w zmiennym trybie stacjonarnym oraz home office stała się codziennością.

System XON gwarantuje Klientom, że wiedzą kto, co i kiedy wykonał lub ma wykonać oraz pozwala im swobodnie tym zarządzać. System oferuje dostęp do kilku rodzajów pakietów, dostoswanych do indywidualnych potrzeb prowadzonej działalności. A wszystko to w jednym miejscu, dostępne 24/7.

Największe zalety systemu XON to:

✔ zarządzanie biurem w jednym miejscu, planowanie - zadania - rejestracja czasu – raportowanie - rozliczenia

✔ porządek w zadaniach i terminach, system sam tworzy indywidualną listę zadań do wykonania dla każdego pracownika

✔ lepsza organizacja pracy co przekłada się na większą rentowność świadczonych usług oraz efektywność zespołu

✔ szybki dostęp do bieżących informacji, dostępnych w chmurze 24/7 z dowolnego miejsca, aktualizowanych dynamicznie

✔ wspieranie pracowników w organizacji codziennej pracy, łatwe delegowanie zadań i zastępowanie siebie nawzajem

✔ lepsza komunikacja wśród pracujących zdalnie i stacjonarnie w modelu pracy hybrydowej

✔ proste rozliczenia z klientami za świadczone usługi zarówno ryczałtowe jak i dodatkowe

✔ przejrzysty i prosty w obsłudze, zapewniający komfort pracy oraz łatwe wdrożenie nowych użytkowników

✔ rozwiązanie „szyte na miarę”, skonfigurowane do indywidualnych potrzeb i organizacji pracy każdego biura

 

Więcej szczegółów na stronie: www.xon.com.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.