symfonia.png

Symfonia – polski producent oprogramowania dla biznesu

10 października 2022
Firma jest jednym z największych dostawców systemów ERP dla firm z sektora MŚP. Od ponad 25 lat tworzy i rozwija oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem, wspierając transformację cyfrową polskich firm.

Symfonia ma w swojej ofercie programy i aplikacje, w tym chmurowe, przeznaczone do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości (w tym KSeF), kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych. Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych wspiera zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach Polski. Spółka świadczy także usługi wdrożeniowe, szkoleniowe oraz w zakresie wsparcia technicznego. Z rozwiązań Symfonii korzysta dziś kilkaset tysięcy podmiotów gospodarczych w całej Polsce.

Portfolio Symfonii obejmuje systemy:

  • Symfonia ERP Finanse i księgowość
  • Symfonia KSeF
  • Symfonia eBiuro
  • Symfonia ERP Kadry i Płace
  • Symfonia R2Płatnik
  • Symfonia Handel
  • Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją
  • Symfonia ERP Business Intelligence
  • Symfonia Obieg Dokumentów

Istotną aktywnością Symfonii są także prowadzone od lat działania edukacyjne. W partnerstwie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce, Fundacją Digital Poland i innymi podmiotami propaguje wiedzę o tym, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Realizuje także projekt Akademia Symfonii, oferując cykle szkoleń i wykładów. Intensywnie współpracuje z uczelniami wyższymi w całej Polsce, wspierając proces edukacji przyszłych księgowych.

Symfonia należy do funduszu Mid Europa Partners, wiodącego inwestora finansowego w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej. Sukcesywnie rozwija swoje portfolio, także poprzez zakup innych spółek, takich jak Reset2.pl, Cloud Planet S.A. czy HRtec.

Więcej na temat Symfonii na www.symfonia.pl, blogu, na profilach Facebook oraz LinkedIn.

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.