2.jpg
Świece Owczarz na Sacroexpo.

Szeroka oferta świec na Sacroexpo

02 czerwca 2022
Firma E.H.O. Henryk Owczarz od ponad 30 lat zajmuje się dystrybucją świec i artykułów pochodnych. Oferta firmy jest bardzo szeroka i będzie się można z nią zapoznać już od 6 do 8 czerwca w Targach Kielce.

Firma E.H.O. Henryk Owczarz specjalizuje się w produkcji: świec wiecznego światła, oleju do wiecznego światła, lampek olejowych oraz lampek z kompozycji olejów. W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór świec do gastronomii, hoteli, kościołów, a także znicze i artykuły dodatkowe. Na stoisku firmy zaprezentowane zostaną świece ołtarzowe z najlepszych materiałów, ekologiczne świece Aeterna do utrzymywania żywego płomienia Wiecznego Światła, ręcznie wykonane wieczne lampy, świece i stojaki wotywne oraz produkty dodatkowe - kadzidła, olej do świec i lamp, jakościowe kawy i herbaty. Zapraszamy na stoisko nr E-76.

Wstęp na targi Sacroexpo jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna poprzez stronę Targów Kielce https://www.targikielce.pl/sacr.../rejestracja-zwiedzajacych

oraz na miejscu w dniu wydarzenia

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.