ITW-Logo-360px.png

Światowa marka Illinois Tool Works obecna podczas Dach Forum

29 września 2022
Koncern ITW Inc. jest producentem zaawansowanej technologii przemysłowej. Przedsiębiorstwo składa się z 600 spółek partnerskich mieszczących się w 57 krajach na całym świecie. Fachowcy ITW rozwijają dziesiątki produktów technologicznych oraz systemów specjalistycznych, które są następnie wprowadzane na rynki przez partnerów oraz klientów firmy.

Produkty ITW mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie spotykamy się z projektami budowlanymi, renowacyjnymi i mieszkaniowymi. Oddziały ITW Construction Products dostarczają innowacyjnych produktów, które wyznaczają standardy w dzisiejszym przemyśle budowlanym. Należą do nich m.in.  gwoździarki gazowe oraz zszywacze Paslode do systemów zamocowań w betonie oraz stali, czy system kotwienia marki Spit. W Kielcach, podczas Dach Forum, pracownicy firmy zaprezentują oba flagowe produkty - marki PASLODE oraz SPIT.

ITW PASLODE - SPIT od ponad 100 lat jest wiodącym producentem innowacyjnych rozwiązań w zakresie zamocowań budowlanych. Jako pomysłodawca i pionier techniki wstrzeliwanej pneumatycznej, prochowej oraz gazowej do: drewna, betonu oraz stali, z powodzeniem rozwija tą technologie, wprowadzając stale ulepszenia i oferuję zaawansowane technologicznie urządzenia z powodzeniem w kilkudziesięciu krajach. Przedstawiciele oraz doradcy działają w niemal każdym zakątku świata i mają silną pozycję zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących. Profesjonalni wykonawcy budowlani, dekarze, cieśle, instalatorzy i wyspecjalizowani rzemieślnicy, obsługujący rynek budownictwa polegają na produktach PASLODE - SPIT w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy. Firma stawia od lat na jakość i innowację, zwraca uwagę na lekkość oraz wytrzymałość sprzętu i jego funkcjonalność dla wykonawców budowlanych, tak aby praca mogła być płynna i nieprzerwana. Czas pracy cieśli, dekarzy i ich bezpieczeństwo jest priorytetem dla PASLODE. Gwoździarki są dostosowane do pracy w trudnych warunkach pogodowych, podczas zimy, deszczu oraz upału.  

LOGO-SPITPASLODE-RVB.jpg [139.11 KB]

Praca doświadczonych cieśli oraz dekarzy jest dla PASLODE najwyższą wartością, dzięki której firma zna potrzeby branży i stale podąża za innowacją produktów. Celem firmy jest kompleksowa oferta narzędziowa, która wpływa na oszczędność czasu oraz koszty nakładu pracy specjalistów. Gwoździarki są dedykowane do sprecyzowanych potrzeb montażu, aby dany rodzaj pracy mógł zostać wykonany jak najefektywniej.

ITW-history.jpg [46.88 KB]

Zapraszamy do zapoznania się z filmami promocyjnymi prezentującymi możliwości urządzeń PASLODE:

PASLODE IM90Xi : https://www.youtube.com/watch?v=lwsQExdWIxo

PASLODE IM45GN : https://www.youtube.com/watch?v=bi4PMrHBqPg

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!