89-1.JPG
Haft ukraiński i stroje sakralne od firmy Tradycii podczas Sacroexpo 2022.

Stroje sakralne i haft ukraiński od firmy Tradycii

24 maja 2022
Ukraińska firma Tradycii działa na rynku od 15 lat, a jej główną specjalnością jest szycie strojów sakralnych oraz haft ukraiński. Podczas tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo, od 6 do 8 czerwca 2022 roku będzie można zapoznać się z szeroką ofertą przedsiębiorstwa.

Tradycii realizuje produkcje własne, indywidualne projekty haftu maszynowego oraz haftu ręcznego. Asortyment ukraińskiej firmy stanowią: szaty liturgiczne, zestawy krzyży, haftowane ikony, koszule kapłańskie (haftowane i klasyczne), ubrania do komunii, dodatki krawieckie (tkaniny, wstążki itp.), haft ręczny ukraiński.

Firma poszukuje partnerów do współpracy. Wystawa Sacroexpo będzie okazją do nawiązania wartościowych, międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku na Międzynarodową Wystawę Budownictwa, Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo. Wstęp na targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie Targów Kielce lub na miejscu w trakcie wydarzenia.

(MCh)

 

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.