Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Dynali-H3-1.jpg

Sportowy helikopter od belgów na AVIATION EXPO

14 lipca 2021
Dynali H3 Sport 135HP - najnowszy i najmocniejszy model ultralekkiego śmigłowca belgijskiego producenta wiropłatów komercyjnych, zagości na tegorocznych Targach Lotniczych AVIATION EXPO w TARGACH KIELCE.

Ten dwuosobowy, w pełni funkcjonalny śmigłowiec wyposażony jest w fabrycznie podrasowany silnik Rotax 912. Inżynierom udało się zwiększyć moc do 135 koni mechanicznych, co przy masie 500 kg pozwala mu osiągnąć stałą prędkość 140 km/h. Dodatkowym atutem takich proporcji masy do mocy jest szacowany czas lotu nawet do 3,5 godziny. Zaskakujące jest również wyjątkowo niskie spalanie, na poziomie 22 litów na godzinę, co czyni go realną alternatywą dla samochodu reprezentacyjnego. W trakcie tworzenia zadbano o to, aby H3, poza niską wagą i bezpieczną konstrukcją, był także prosty w naprawie, dzięki wykorzystaniu minimalnej ilości łatwych w konserwacji komponentów.

Dynali H3 to jedyny śmigłowiec ultralekki wpisany na listę typów zatwierdzonych polskiego ULC. Oznacza to, że dopuszczony jest zarówno do lotów komercyjnych, jak i szkolenia pilotów. Niezaprzeczalnym atutem ultralekkiego H3 Sport’a jest możliwość pilotowania go bez specjalistycznych licencji. Wystarczy Świadectwo Kwalifikacji Pilota Śmigłowca Ultralekkiego. 

Dynali-H3-2.jpg [1.81 MB]

Nazwa firmy – Dynali podchodzi od miejscowości w Belgii, gdzie firma rozpoczęła swoją działalność i gdzie do dziś produkowane są wszystkie ich maszyny, począwszy od projektów, na montażu kończąc.

Polskim dealerem helikopterów firmy Dynali Helicopter Company jest firma Hi-tech Aviation Sp. z o.o.

Już teraz zapraszamy na zbliżające się Targi Lotnicze AVIATION EXPO, gdzie będzie można podziwiać tę i wiele innych maszyn lotniczych. Wydarzenie odbędzie się 11 - 12 września 2021 roku w Targach Kielce. 

Wydarzenie ma za zadanie zbliżyć do siebie branżę lotniczą, oferując wspólną przestrzeń biznesową i społeczną. Targi Kielce to miejsce, w którym pasjonaci mogą podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w tym fascynującym temacie, a przy okazji ubić niezły interes.

Widzimy się na Targach.

Szczegóły wydarzenia: https://www.targikielce.pl/aviation-expo

 

(MK)

Polecane aktualności
28 lipca 2021
Jeszcze nowocześniejszy, lżejszy, szybszy i wygodniejszy. Nowa wersja klasyki prywatnej awiacji helikopterowej, śmigłowiec Enstrom 480B zagości na Targach AVIATION EXPO w Targach Kielce.
19 lipca 2021
Ultralekki samolot Pipistrel Virus SW, polskiej produkcji oświetlenie lotnicze AvioLights oraz słoweńską awionikę lotniczą od Kanardia będzie można podziwiać podczas tegorocznych Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
16 lipca 2021
Czy można kupić śmigłowiec w cenie samochodu? Jak zdobyć licencję na latanie wiropłatami? Czym różni się ARGON od XENONA? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w trakcie najbliższego KWADRANSU LOTNICZEGO. Webinar poświęcony będzie rozwijającej się branży lekkich wiropłatów.
08 lipca 2021
Unikatowa replika samolotu Curtiss Model D z 1911 roku zagości na tegorocznych Targach Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce. Nazywany „Pchaczem Curtissa”, amerykański samolot był jedną z pierwszych masowo produkowanych maszyn tego typu na świecie.
14 czerwca 2021
W dyskusji wezmą udział spółki Lotos Air BP, Warter Aviation, BP, Polskie Linie Lotnicze Lot, EnterAir. Wydarzenie transmitowane będzie na profilu facebook Targów Lotniczych Aviation Expo.
10 maja 2021
Podczas spotkania omówiona przez międzynarodowych ekspertów zostanie droga do zdobycia uprawnień pilota. Porozmawiają o tym eksperci z całego świata. Spotkanie odbędzie się na kanale Aviation Expo.
07 maja 2021
Podczas wydarzenia omówione zostaną ważne dla branży tematy dotyczące m.in. zastosowania bezzałogowych statków powietrznych, innowacji w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy