Dynali-H3-1.jpg

Sportowy helikopter od belgów na AVIATION EXPO

14 lipca 2021
Dynali H3 Sport 135HP - najnowszy i najmocniejszy model ultralekkiego śmigłowca belgijskiego producenta wiropłatów komercyjnych, zagości na tegorocznych Targach Lotniczych AVIATION EXPO w TARGACH KIELCE.

Ten dwuosobowy, w pełni funkcjonalny śmigłowiec wyposażony jest w fabrycznie podrasowany silnik Rotax 912. Inżynierom udało się zwiększyć moc do 135 koni mechanicznych, co przy masie 500 kg pozwala mu osiągnąć stałą prędkość 140 km/h. Dodatkowym atutem takich proporcji masy do mocy jest szacowany czas lotu nawet do 3,5 godziny. Zaskakujące jest również wyjątkowo niskie spalanie, na poziomie 22 litów na godzinę, co czyni go realną alternatywą dla samochodu reprezentacyjnego. W trakcie tworzenia zadbano o to, aby H3, poza niską wagą i bezpieczną konstrukcją, był także prosty w naprawie, dzięki wykorzystaniu minimalnej ilości łatwych w konserwacji komponentów.

Dynali H3 to jedyny śmigłowiec ultralekki wpisany na listę typów zatwierdzonych polskiego ULC. Oznacza to, że dopuszczony jest zarówno do lotów komercyjnych, jak i szkolenia pilotów. Niezaprzeczalnym atutem ultralekkiego H3 Sport’a jest możliwość pilotowania go bez specjalistycznych licencji. Wystarczy Świadectwo Kwalifikacji Pilota Śmigłowca Ultralekkiego. 

Dynali-H3-2.jpg [1.81 MB]

Nazwa firmy – Dynali podchodzi od miejscowości w Belgii, gdzie firma rozpoczęła swoją działalność i gdzie do dziś produkowane są wszystkie ich maszyny, począwszy od projektów, na montażu kończąc.

Polskim dealerem helikopterów firmy Dynali Helicopter Company jest firma Hi-tech Aviation Sp. z o.o.

Już teraz zapraszamy na zbliżające się Targi Lotnicze AVIATION EXPO, gdzie będzie można podziwiać tę i wiele innych maszyn lotniczych. Wydarzenie odbędzie się 11 - 12 września 2021 roku w Targach Kielce. 

Wydarzenie ma za zadanie zbliżyć do siebie branżę lotniczą, oferując wspólną przestrzeń biznesową i społeczną. Targi Kielce to miejsce, w którym pasjonaci mogą podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w tym fascynującym temacie, a przy okazji ubić niezły interes.

Widzimy się na Targach.

Szczegóły wydarzenia: https://www.targikielce.pl/aviation-expo

 

(MK)

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.