Aviation-Expo-2021-11-12-09.png

AVIATION EXPO największymi targami lotniczymi w Polsce

25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.

W tym roku organizatorzy tradycyjnie skupiają się na lekkich maszynach latających, które wbrew powszechnym opiniom wcale nie powodują kryzysu w budżecie domowym lub firmowym. A mogą za to dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.

– Stawiamy na lotnictwo lekkie na każdą kieszeń. Współczesne technologie pozwalają na tworzenie wydajnych i wytrzymałych maszyn, których koszt zakupu często nie przekracza ceny samochodu osobowego. Równie podekscytowani naszą imprezą są także producenci i dystrybutorzy sprzętu lotniczego. Dlatego z przyjemnością chciałbym poinformować, że tegoroczne kieleckie Targi Lotnicze AVIATION EXPO będą znacznie większe, niż poprzednia edycja – mówi Tomasz Krawiec, menedżer projektu AVIATION EXPO.

480b-2.jpg [679.10 KB]

Na tegorocznym AVIATION EXPO nie zabraknie wyjątkowych maszyn. Jedną z nich będzie Dynali H3 Sport 135HP - najnowszy i najmocniejszy model ultralekkiego śmigłowca belgijskiego producenta wiropłatów komercyjnych, samolot Pipistrel Virus SW, czy unikatowa replika samolotu Curtiss Model D z 1911.

AVIATION EXPO to także miejsce poszerzania swojej wiedzy. Wydarzeniu towarzyszą dwie całodniowe konferencje z udziałem ekspertów: Technology and Law for Aviation – technologia i prawo lotnicze i Global Drone Conference – bezzałogowe statki powietrzne.

Na AVIATION wystawiają się także firmy oferujące sprzęt związany w różnym stopniu z przemysłem lotniczym. Swoją ofertę przedstawią m. in.: SpeedFloor ze swoim systemem posadzek podłogowych dla obiektów lotniczych, TPP Thermoplastics Polska z kratami trawiastymi do budowy lotnisk, krajowej produkcji oświetlenie lotnicze AvioLights, czy awionika lotnicza słoweńskiej firmy Kanardia.

Targi Lotnicze AVIATION EXPO odbędą się 11 - 12 września 2021 roku w Targach Kielce.

Wszystkie informacje, łącznie z cenami biletów i pełną listą wystawców, znajdują się na stronie https://www.targikielce.pl/aviation-expo

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.
20 sierpnia 2021
Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.