1637496882065117778-b1c461e3-d9fd-4af3-8474-30760d02b19a.jpg

AVIATION EXPO najbezpieczniejszymi Targami Lotniczymi w Polsce

09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.

Strefowy oczyszczacz powietrza TAC V+ jest innowacyjnym rozwiązaniem umożliwiającym tworzenie stref czystego powietrza o niskiej zawartości wirusów i zanieczyszczeń wszędzie tam, gdzie strefy takie są potrzebne. Do pracy urządzenia wymagane jest jedynie zapewnienie zasilania elektrycznego. Wokół tego mobilnego oczyszczacza powietrza powstaje wypełniony czystym, przefiltrowanym powietrzem obszar typu "Clean-Zone" o objętości do 320 metrów sześciennych.

W tej strefie powietrze jest zasadniczo wolne od zarazków, drobnego kurzu lub innych, unoszących się w powietrzu mikrocząsteczek. Model TAC V+ umożliwia zasysanie dużej ilości zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia i jego oczyszczanie filtrem H14 HEPA. Ilość wolnego od cząstek areozoli powietrza tłoczonego w danej strefie może być bezstopniowo regulowana.

W połączeniu ze zintegrowanym systemem filtra wstępnego klasy F7, oferowany przez firmę Trotec filtr H14-HEPA gwarantuje niezawodne wychwytywanie znajdujących się w powietrzu zarazków, wirusów oraz kurzu, bakterii, zarodników i włókien papieru oraz materiałów tekstylnych.

Model TAC V+ jest wyposażony w funkcję samoczynnej termicznej regeneracji specjalnego filtra HEPA, która automatycznie, w regularnych odstępach czasu dezaktywuje wszystkie wirusy, w 100 % "odkażając" filtr.

W ten sposób model TAC V+ gwarantuje znaczne i skuteczne zmniejszenie ryzyka zakażeń patogenami przenoszonymi drogą powietrzną w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Urządzenie jest także przystosowane do usuwania pyłów w zapylonych strefach pracy.

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.
20 sierpnia 2021
Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.