20210911-091759.jpg

Ruszyły Targi Lotnicze AVIATION EXPO

11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.

Tak, jak co roku, kieleckie targi lotnicze skupiają się na lekkich maszynach do użytku komercyjnego i prywatnego. 11 i 12 września w kieleckiej przestrzeni wystawienniczej będzie można zobaczyć maszyny latające z całego świata. Wiropłaty, śmigłowce, samoloty ultralekkie. Targi Kielce pokazują, że niepotrzebna jest fortuna, żeby móc cieszyć się z wolności latania w przestworzach.

Oprócz maszyn na AVIATION EXPO wystawiają się także firmy i instytucje związane z lotnictwem, takie jak szkoły lotnicze, firmy handlujące sprzętem i akcesoriami lotniczymi, dealerzy samolotów, czy instytucje pomagające w promowaniu lotnictwa w Polsce.

Oprócz tego, podczas pierwszego dnia odbywa się całodniowa konferencja Law and Technology for Aviation, poświęcona nowoczesnym lotniskom, rozwojowi biznesu cargo, paperless cockpit, szkoleniom do ATPL, nowoczesnym technologiom w zarządzaniu przestrzenią powietrzną i tajemnice przedsiębiorstwa.

Żeby ułatwić odwiedzającym z Kielc podróż w przestworza, Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach uruchamia na weekend 11 i 12 września kursowanie linii 100.

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.
20 sierpnia 2021
Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.