ZEN-1282.jpg

Wyjątkowa atrakcja podczas AVIATION EXPO. Będzie można przelecieć się wiatrakowcem!

03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.

Jak zapowiada firma Remus, podczas trwania Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce będzie można nie tylko podziwiać wiatrakowce na hali wystawienniczej, ale również, w towarzystwie profesjonalnego pilota, dokonać lotu testowego prosto z lotniska w Masłowie. Dodatkowo, na specjalne życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, będzie również możliwość samodzielnego przetestowania maszyny w powietrzu, oczywiście dla osób z licencją na latanie.

Firma Remus zajmuje się również szkoleniami pilotów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem lekkim.

Na lotnisku w Masłowie na zainteresowanych czekać będzie 2-osobowy wiatrakowiec Tercel. Na hali targowej z kolei wystawiony będzie model Taifun. Na targach obecni będą także przedstawiciele firmy, gotowi zapoznać zainteresowanych z pełną ofertą.

Loty zapoznawcze będzie można odbyć podczas trwania Targów Lotniczych AVIATION EXPO, w sobotę i niedzielę 11 i 12 września.

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.
20 sierpnia 2021
Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.