1Z6L5920.jpg

Duże zainteresowanie branżowców na Aviation Expo 2021

16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.

Pomimo widma czwartej fali pandemii koronawirusa, Targi Aviation Expo 2021 okazały się większym sukcesem, niż przewidywali zarówno organizatorzy, jak i sami wystawcy. Tegoroczna edycja jest czterokrotnie większa, niż rok temu, skupiając 48 wystawców, 55 wystawionych maszyn lotniczych i zajmując prawie 3 km2 powierzchni wystawienniczej, co przełożyło się na prawie tysiąc odwiedzających. Jak mówi manager projektu, Tomasz Krawiec, w tym roku są to największe targi lotnicze w kraju.

- Jesteśmy mile zaskoczeni odbiorem. Szczególnie wśród klientów branżowych. Wystarczy stwierdzić, że jeden z samolotów sprzedał się przeciągu godziny od rozpoczęcia imprezy. Wystawcy w rozmowach wspominali, że pojawiło się wielu klientów z konkretną wiedzą i oczekiwaniami oraz z planami dalekosiężnej współpracy – mówi Tomasz Krawiec.

Tak, jak w poprzednich latach, także i w 2021 roku organizatorzy Aviation Expo skupili się na lekkich maszynach latających. Jak zapewniają, wbrew powszechnym opiniom nie trzeba posiadać fortuny, aby cieszyć się z wolności, jaką daje latanie. Maszyny latające mogą także pomóc w rozwinięciu biznesu.

Polecane aktualności
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.
20 sierpnia 2021
Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.