serwisanci.jpg

SERWISANCI – profesjonalna i szybka obsługa klientów

29 września 2022
SERWISANCI to firma będąca właścicielem marki Serwisant.pl. Misją firmy jest przede wszystkim profesjonalna i szybka obsługa oraz zadowolenie Klienta. Pracownicy dbają o to, aby sprzęt komputerowy i oprogramowanie działały niezawodnie, a dane były bezpieczne.

Problemy z oprogramowaniem, z brakiem legalności wykorzystywanych w firmie aplikacji, albo kłopoty dotyczące sieci firmowej i sprzętów wykorzystywanych na gruncie prowadzonej działalności gospodarczej dzięki usługom firmy nie będą już stanowiły zagrożenia dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Świadczymy Usługi Informatyczne dla Firm. Pracujemy zarówno w modelu abonamentowym (Outsourcing IT) jak również przyjmujemy pojedyncze zlecenia naprawy sprzętu czy oprogramowania

Swoje usługi kierujemy zarówno dla firm, biur rachunkowych, jednostek budżetowych oraz pozostałych działalności gospodarczych. Obsługujemy cały kraj!

W sposób całkowicie kompleksowy zaopiekujemy się  Twoją firmą, czyli:

 • konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego, drukarek
 • administracją serwerami i sieci komputerowej
 • aktualizacją oprogramowania, sterowników
 • sprawdzaniem legalności wykorzystywanych w firmach programów,
 • ochroną antywirusową i antyszpiegowską

Nasi Serwisanci dyżurują 24/h przez 7 dni w tygodniu. Zdalnie podejmujemy interwencję wręcz natychmiast, natomiast do klienta jesteśmy w stanie dojechać nawet w ciągu jednej godziny od zgłoszenia !

CHMURA – PRACA ZDALNA

Przenieś Swoje programy do naszej CHMURY, wystarczy dowolny komputer i dostęp do Internetu. Ciesz się niezależnością i swobodą. Usługę migracji do CHMURY wykonamy dla Ciebie gratis w ciągu 1 dnia od zlecenia. Na Chmurze zainstalujemy Twoje drukarki oraz Certyfikat Kwalifikowany.

 Jakie programy zazwyczaj Klienci do nas przenoszą ?

 • Raks
 • Płatnik
 • Comarch
 • Insert
 • Asseco Wapro
 • Sage
 • Finka
 • Buchalter
 • Streamsoft
 • Axel
 • Puzzle
 • DGCS
 • Lefthand
 • Humansoft
 • Reset2
 • oraz wiele innych...

Zapewniamy niezawodność działania systemu i najwyższe standardy bezpieczeństwa Twoich danych. Codziennie wykonuje się kopia serwerów (usługa kopii jest gratis w ramach abonamentu). Nie musisz już mieć i utrzymywać serwerów, systemów archiwizacji danych, skomplikowanej infrastruktury IT.

KOPIA DANYCH W CHMURZE

Ile warte są Twoje dane ?  Stać Cię na ich utratę ?

Dzisiaj archiwizacja danych to konieczność, a nie komfort!

Proponujemy usługę kopii Waszych cennych danych w NASZEJ CHMURZE (Kopie są przechowywane na naszych serwerach)

Jednorazowa Kopia Danych do 1GB przechowywana 30 dni – 30 zł netto

 • Jednorazowa Kopia Danych do 2GB przechowywana 30 dni – 50 zł netto
 • Jednorazowa Kopia Danych do 4GB przechowywana 30 dni – 85 zł netto

 

Zabezpiecz dane swojej Firmy przed ich utratą. Dzięki zapasowym kopiom całych programów zyskujesz pewność, że Twoje zasoby są odporne na cyberzagrożenia i awarie, a ciągłość działania Twojej firmy jest niezagrożona.

Osoby, które cenią sobie bezpieczeństwo danych, decydują się na nasze rozwiązanie!

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.