Schmid-Schrauben-Hainfeld-Logo-4c.jpg

Schmid Schrauben zaprezentuje się na targach Dach Forum

06 grudnia 2022
Posiadająca 180-letnie doświadczenie firma Schmid Schrauben jest jednym z europejskich liderów w produkcji wkrętów do drewna i technik zamocowań. Technologiczna przewaga, elastyczna produkcja i szybkość dostaw stanowią najważniejsze wartości, jakimi kieruje się firma Schmid Schrauben.

Oprócz marek własnych takich jak RAPID i StarDrive GPR oraz innych linii produktowych, rozwijane i produkowane są wkręty specjalne do długości 1500 mm. Produkty Schmid Schrauben posiadają  certyfikaty zgodne z ISO 14001, ISO9001, ISO 50001 oraz ETA i EN14592.

W trosce o swoich klientów firma poza wewnętrzna procedurą sprawdzania jakości korzysta z usług zewnętrznych podmiotów, takich jak Holzforschung Austria. Renomowana instytucja przyznaje status „HFA geprüft“, który gwarantuje najwyższą jakość.

Z pełną ofertą firmy będzie można zapoznać się już podczas najbliższej edycji Dach Forum 14-15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce.

SchmidSchaubenHainfeld-4.jpg [2.08 MB] SchmidSchaubenHainfeld-1.jpg [921.19 KB]

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!