Piotr.png

„Satysfakcja wykuta w kamieniu” tematem prezentacji firmy Blachotrapez

15 grudnia 2022
Przez dwa dni targów Dach Forum wszystkich uczestników czeka szereg warsztatów, prelekcji i prezentacji. Jedną z nich przygotowała firma Blachotrapez – sponsor strategiczny Dach Forum.

Na scenie głównej w Hali E wystąpienie Piotra Bieniara i Jarosława Pawelca rozpocznie cykl spotkań z fachowcami z branży pokryć dachowych. Piotr Bieniara, Dyrektor Sprzedaży BTR Systems od 15 lat związany jest z branżą pokryć dachowych z kruszywem skalnym. Firma jest polskim producentem tego rodzaju pokryć dachowych, a o najwyższej jakości produktu opowie właśnie podczas panelu „Satysfakcja wykuta w kamieniu”. Na scenie towarzyszyć mu będzie Jarosław Pawelec, absolwent Executive MBA i  Dyrektor ds. Rozwoju Blachotrapez. Z branżą budowlaną związany od 2002 roku, a z firmą Blachotrapez od 10 lat. W trakcie prezentacji mówić będzie o wartościach, jakimi kieruje się firma. Śmiałe spojrzenie na tradycję. Podążenie za innowacją. Zaangażowanie w najnowsze technologie. Wszystkie te wartości znajdują odbicie w działaniach marki BTR Systems.

 

Pełna lista prelegentów oraz program targów Dach Forum dostępne w linku: https://www.targikielce.pl/dachforum/program

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!