5334215ca73a4d7a6fe.jpg
Nowoczesny rozwiązania do domów i ogrodów w Targach Kielce od 5 do 7 kwietnia

Samojezdne kosiarki HUSQVARNA podczas targów DOM

05 kwietnia 2019
Dziś rozpoczęły się XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz. Zwiedzający mogą zobaczyć m.in. samojezdne kosiarki od HUSQVARNY.

Losowy wybór kierunku poruszania się pozwala kosiarce dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Z łatwością radzi sobie w mokrych i deszczowych warunkach, a także na trudnym terenie, takim jak zbocza i dziury, oraz z ruchomymi przeszkodami, takimi jak szyszki i owoce. Urządzenie jest tak ciche, że może pracować w nocy, nikomu nie przeszkadzając.

Poprzez aplikację kosiarki dostępną dla wybranych modeli można mieć również pełną kontrolę nad godzinami jej pracy, dzięki czemu trawnik jest dostępny wtedy, kiedy tego chcesz.

To i wiele innych ciekawych urządzeń można zobaczyć od dziś do 7 kwietnia podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
06 kwietnia 2019
Trendy w aranżacji wnętrz, fotowoltaika i mostki termiczne – to tylko niektóre z prelekcji jakie odbędą się podczas targów
06 kwietnia 2019
Podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz dostępna jest dla zwiedzających Strefa Porad Architektów.
07 kwietnia 2019
W ostatnim dniu Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy