2.png

Największa impreza motoryzacyjna w regionie już w ten weekend!

18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.

CK Motors Expo to spotkanie pasjonatów motoryzacji z całej Polski, na pierwszej w historii  tego typu imprezie w Targach Kielce. Dla naszych gości przygotowaliśmy olbrzymią powierzchnię na terenie ośrodka wystawienniczego. Prezentacji pojazdów będą towarzyszyły m.in. pokazy detailingu, piękne hostessy oraz wystawa zabytkowych pojazdów z lat 40 XX wieku. Wydarzenie odbędzie się 22-23 sierpnia.

Jakie atrakcje?

Jednym z gości wystawy będzie Jacek Łukawski. Pisarz spod kieleckich Chęcin, jest znany z książek o charakterze kryminalnym. Pasję do literatury dzieli z zamiłowaniem do motocykli. Autor książki „Odmęt” na targi przyjedzie jednośnośladem, który zaprezentuje zwiedzającym wystawę.

Imponującą kolekcję zaprezentuje także Rafał Osman, który posiada modele samochodów w różnych skalach. Będą to auta klasyczne, repliki pojazdów filmowych, m.in. z filmów "Szybcy i Wściekli", "Batman" czy "Need for Speed". Modele będą ustawione w przeszklonych gablotach, dzięki czemu będzie można im się dokładnie przyjrzeć.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanom motoryzacji, zorganizowana będzie wystawa, na której każdy posiadacz nieszablonowego czy zabytkowego auta, jest mile widziany. Właściciele unikatowych pojazdów, mogą zgłosić swój udział, za pomocą rejestracji.

 

Ponadto odbędą się zawody sprawnościowe w takich dyscyplinach jak: przeciąganie Łady Złombolowej, co już jest tradycją na wydarzeniu CK Motors Expo oraz absolutna nowość - slalom w przetaczaniu opony na 30mt.

Podczas Targów będą wręczane liczne wyróżnienia. Nagrody zostaną rozdane w różnych dyscyplinach, m.in. Puchar Prezesa Targów Kielce, Puchary Kieleckich Klasyków oraz dyplomów uznania.

Bilety na wydarzenie można zakupić na miejscu lub na stronie: https://ticket.targikielce.pl/. Obowiązuje jeden bilet na wszystkie wydarzenia odbywające się w ten weekend: Targi Dom, Ogród i Ty, Health&Beauty, Rękodzieło i Eco Style.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
Ulubiona wystawa mieszkańców naszego regionu – Dom, Ogród i Ty - już od 22 do 23 sierpnia. Będzie różnorodnie, kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Dotychczasowe zabezpieczenia uzupełnią supernowoczesne kabiny. Kielecki ośrodek zakupił ich aż 6!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy