dom-i-ogrod-bezpieczenstwo.jpg

Bezpieczny powrót do Targów Kielce

18 sierpnia 2020
Ulubiona wystawa mieszkańców naszego regionu – Dom, Ogród i Ty - już od 22 do 23 sierpnia. Będzie różnorodnie, kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Dotychczasowe zabezpieczenia uzupełnią supernowoczesne kabiny. Kielecki ośrodek zakupił ich aż 6!

Odmrożenie branży targowej w Polsce pozwoliło na organizację m.in. targów wyposażenia wnętrz. Wystawa po raz pierwszy odbędzie się latem, jednak to nie największe zaskoczenie tego wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji pojawi się 6 bramek, w których znajdą się punkty indywidualnej kontroli sanitarnej. Mobilna kabina diagnostyczno-prewencyjna wyposażona jest w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na kontrolę stanu zdrowia zwiedzających przed wejściem do obiektu. Dzięki temu rozwiązaniu czas spędzony na targach będzie nie tylko bogaty we wrażenia estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczny.
- Organizacja tej edycji była dla nas ogromnym wyzwaniem, ponieważ musieliśmy zrobić wszystko, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo naszym gościom. Liczymy na to, że jak co roku oferta targów przypadnie do gustu kielczanom. – powiedział Grzegorz Figarski Dyrektor Projektu DOM.

W trosce o bezpieczeństwo gości Targi Kielce wprowadzą szereg zabezpieczeń sanitarnych. Zwiedzający będą zobowiązani do dostarczenia wypełnionej ankiety epidemiologicznej przy wejściu na targi. Ankieta dostępna jest również na stronie: www.targikielce.pl/kalendarium/zasady-bezpieczenstwa lub na miejscu. Organizator umożliwił zakup biletów on-line za pośrednictwem strony: ticket.targikielce.pl.
Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu pomiędzy zwiedzającymi. Ponadto do dyspozycji gości umieszczono kilkadziesiąt pojemników z preparatem dezynfekującym. Nie zabraknie także regularnej dezynfekcji często dotykanych miejsc.
Wszystko dla bezpieczeństwa uczestników wydarzenia.

Targi otwarte będą dla zwiedzających w sobotę od godziny 9:00 do 18:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00. 
Wydarzeniu towarzyszą: Targi Zdrowia i Urody, Targi Rękodzieło, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo. ­

 

(MZ)

Polecane aktualności
18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy