ck-motors-3.jpg

CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce!

22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.

Konferencję pt. „Stawka RBH w Twoim serwisie” rozpoczęli Prezes Polskiej Izby Motoryzacyjnej Roman Kantorski oraz ekspert Tomasz Szydlak, wprowadzając gości w tematykę wydarzenia.

Uczestnicy konferencji dowiedzieli się m.in. jak skutecznie wynegocjować stawkę RBH z towarzystwa ubezpieczeniowego, jak jej bronić oraz o wpływie RBH na wysokość wykonywanych kosztorysów czy relacjach jakie panują między serwisami, a ubezpieczycielami.

Na wydarzeniu CK Motors Expo pojawił się Jacek Łukawski - pisarz z Chęcin, który zaprezentował motocykl indyjskiej marki Royal Enfield.

 

DSC-0081.jpg [2.03 MB]           DSC-0079.jpg

Dopełnieniem wydarzenia była wystawa zabytkowych i nieszablonowych pojazdów, pośród których pojawiły się uznane marki takie jak: Buick, Triumph, Maybach, Bentley, Ferrari, czy Mercedes. Dominowały samochody zabytkowe, produkowane nawet w latach 40-tych.

Rozpoczynające się dziś wydarzenie CK Motors Expo odbywać się będzie przez dwa dni w Targach Kielce. Równocześnie odbywają się Targi Dom, Ogród, Rękodzieło, Health&Beauty oraz Eco Style.

 

(MZ)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.
18 sierpnia 2020
Ulubiona wystawa mieszkańców naszego regionu – Dom, Ogród i Ty - już od 22 do 23 sierpnia. Będzie różnorodnie, kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Dotychczasowe zabezpieczenia uzupełnią supernowoczesne kabiny. Kielecki ośrodek zakupił ich aż 6!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy