zycie-na-prad-5.JPG

Dom bez rachunków? Czy to możliwe?

05 sierpnia 2020
Dachy solarne, fotowoltaika, dofinansowania - po prostu Życie na Prąd. Kielecka firma zagości u nas podczas tegorocznej edycji Targów Dom.

Firma  Życie na Prąd oferuje usługi w oparciu o nowoczesną elektromobilność. Dla klientów stworzono oferty ułatwiające codzienne funkcjonowanie w domach, m.in. przez zwiększenie bezpieczeństwa oraz zmniejszenia kosztów utrzymania.
           zycie-na-prad-4.JPG                            zycie-na-prad-3.jpeg

Podczas Targów przedstawiciele firmy opowiedzą i doradzą w jaki sposób obniżyć koszty rachunków, pozbywając lub ograniczając energie elektryczną. Zwiedzający znajdą odpowiedzi na pytania : Jakie możliwości dają surowce naturalne? Jak pozyskać dofinansowanie na dom pasywny? Jakie technologie powinni zastosować w swoim domu?

Życie na Prąd to firma, która jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy liczą na maksymalną prostotę obsługi połączoną z intuicyjnymi systemami. To także usługi skierowane do osób, które chcą ustrzec się przed rosnącymi cenami, a także szukają swojego samowystarczalnego azylu na „inne” czasy.

        zycie-na-prad.jpeg        zycie-na-prad-2.jpeg

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy