Post-Fb-rejestracja.png

Ruszyła rejestracja Zwiedzających na targi Sacroexpo!

09 maja 2022
Po pandemicznych wrześniowych edycjach, targi Sacroexpo wróciły na swoje miejsce w targowym kalendarzu. Edycja Anno Domini 2022 odbędzie się od 6 do 8 czerwca. Zapraszamy do rejestracji na targi!

Najnowsze trendy sztuki sakralnej, dewocjonalia, wyposażenie kościołów, nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej, międzynarodowe konferencje i wystawy – wszystko to znajdziemy w jednym miejscu i czasie w Targach Kielce na wystawie SACROEXPO. Targi sakralne, które odbędą się od 6 do 8 czerwca 2022 roku, są okazją do zaprezentowania osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki sakralnej i budownictwa kościelnego w Polsce oraz w Europie.

Oprócz szerokiej oferty Wystawców, targi Sacroexpo to również wiele wydarzeń towarzyszących. Podczas tegorocznej edycji spotkania branży sakralnej zaplanowano m.in. organizację Wystawy Ars Eucharistica oraz występy na żywo zaproszonych organmistrzów. Od ponad 15 lat Wystawie SACROEXPO towarzyszy również loteria dla wszystkich osób konsekrowanych odwiedzających targi.

Wstęp bezpłatny, rejestracja możliwa przez stronę: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

Zapraszamy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku do Targów Kielce na Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

 

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.