Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
AGR_.jpg
Na rosyjskim stoisku znajdzie się m.in. oferta firmy BIG LAND

Rosyjski akcent na AGROTECHU

04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego

Podczas zbliżających się XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoją ofertę zaprezentują firmy z Regionu Piermskiego. Na stoisku L-107 będzie można zapoznać się z produktami następujących marek:

  • Big Land - producenta przyczep do ciągników, ładowarek przednich i szczotek komunalnych
    www.bzemlya.ru
  • Navigator LLC - producenta urządzeń mechanicznych do spryskiwania, wykorzystywanych w rolnictwie i ogrodnictwie; maszyn wykorzystywanych do żniw i przygotowujących karmę dla zwierząt
    www.nm-agro.ru
  • Tekhnograd - producenta elewatorów zbożowych do ziarna o wysokiej wilgoci
    www.agrometall.ru

Na stoisku będą obecni także przedstawiciele Permskiego Centrum Wsparcia Exportu. Zachęcamy do odwiedzenia ekspozycji już od 13 do 15 marca.
(MB)

AGR_Technograd.jpg [1.95 MB]

AGR_Big Land_Bizon.png [158.09 KB]

AGR_.jpg [9.56 MB]

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy