AGR_.jpg
Na rosyjskim stoisku znajdzie się m.in. oferta firmy BIG LAND

Rosyjski akcent na AGROTECHU

04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego

Podczas zbliżających się XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoją ofertę zaprezentują firmy z Regionu Piermskiego. Na stoisku L-107 będzie można zapoznać się z produktami następujących marek:

  • Big Land - producenta przyczep do ciągników, ładowarek przednich i szczotek komunalnych
    www.bzemlya.ru
  • Navigator LLC - producenta urządzeń mechanicznych do spryskiwania, wykorzystywanych w rolnictwie i ogrodnictwie; maszyn wykorzystywanych do żniw i przygotowujących karmę dla zwierząt
    www.nm-agro.ru
  • Tekhnograd - producenta elewatorów zbożowych do ziarna o wysokiej wilgoci
    www.agrometall.ru

Na stoisku będą obecni także przedstawiciele Permskiego Centrum Wsparcia Exportu. Zachęcamy do odwiedzenia ekspozycji już od 13 do 15 marca.
(MB)

AGR_Technograd.jpg [1.95 MB]

AGR_Big Land_Bizon.png [158.09 KB]

AGR_.jpg [9.56 MB]

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.